10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

Джойстики для PlayStation 4

фільтр

Джойстики для Sony PlayStation 4

Якщо ти затятий гравець і проводиш за улюбленими іграми далеко не по 20 хвилин на день, варто придбати собі максимально зручний джойстик для PlayStation 4, який зручно лежатиме в руках і не втомлюватиме пальці й долоні. Це надзвичайно важливо і для зручності керування своїми героями, адже якщо важко вчасно дотягнутися до потрібної кнопки, можна й здати всі позиції.

Бездротовий чи дротовий геймпад PS4?

У більшості випадків, відповідь очевидна: бездротові геймпади PS4 більш практичні, адже тоді грати в улюблену гру можна практично з будь-якої точки в кімнаті.

Інша річ – дротові пристрої. Довжина дроту, в будь-якому разі, обмежуватиме твоє пересування по кімнаті, ти не зможеш відійти на більш дальній радіус. Та не варто думати, що це пережиток минулого, адже дріт дає змогу отримати сигнал моментально і без затримок. А от у бездротових версіях якість сигналу може бути різною, і чим більша дистанція, на якій пристрій «ловить» сигнал, тим краще.

Джойстики для PS4: Dual Shock4

Дротові та безздротові джойстики Dual Shock 4 розроблені спеціально для PlayStation 4. І хоч візуально вони мало відрізняються від джойстиків для PlayStation 3, Dual Shock 4 має ряд функціональних вдосконалень, завдяки яким він став ще чутливішим, і ефект занурення в гру став іще більш повним.

Гіроскоп, удосконалена сенсорна панель, нові вібромотори, вбудовані динаміки, – ці всі речі роблять процес гри іще яскравішим, іще реалістичнішим.

Dual Shock 4 – універсальна версія геймпада для PS4, що підійде для всіх ігор, у які ти граєш на PlayStation 4.

Професійні джойстики для PlayStation 4

Під деякі ігри розробник створив «професійні» геймпади для PS4. Наприклад, Razer Raiju має надчутливі клавіші, що дає змогу ще краще вправлятися в таких іграх, як Call of Duty, Overwatch, Battlefield, а також інших популярних шутерах і екшн-іграшках. Тому якщо це твої улюблені ігри, придивися й до цієї версії.

Nacon Revolution – професійний дротовий геймпад для PS4, що дає змогу максимально швидко і точно керувати персонажами. До речі, саме дротове з’єднання важливе для цієї точності, адже завдяки йому не виникає затримок і короткочасних втрат сигналу.

Якщо ти любиш гонки, можливо, тобі сподобається геймпад-кермо, якщо симулятор, то геймпад-штурвал. Але, як бачиш, вони призначені тільки для таких ігор, тому якщо тобі подобаються ще й шутери чи, наприклад, стратегії, управляти героями буде нереально, краще взяти універсальний Dual Shock 4.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Одеса, вул. Пушкінська, 35 Львів, вул. Герцена, 8