Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Геймпади Sony Playstation 4

Обрані фільтри

  • Геймпад
Скинути все
фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Геймпади для Sony PlayStation 4

Якщо ти затятий гравець і проводиш за улюбленими іграми далеко не по 20 хвилин на день, варто придбати собі максимально зручний джойстик Dual Shock 4 для PlayStation 4, який зручно лежатиме в руках і не втомлюватиме пальці й долоні. Це надзвичайно важливо і для зручності керування своїми героями, адже якщо важко вчасно дотягнутися до потрібної кнопки, можна й здати всі позиції.

Бездротовий чи дротовий геймпад PS4?

У більшості випадків, відповідь очевидна: бездротові геймпади PS4 більш практичні, адже тоді грати в улюблену гру можна практично з будь-якої точки в кімнаті.

Інша річ – дротові пристрої. Довжина дроту, в будь-якому разі, обмежуватиме твоє пересування по кімнаті, ти не зможеш відійти на більш дальній радіус. Та не варто думати, що це пережиток минулого, адже дріт дає змогу отримати сигнал моментально і без затримок. А от у бездротових Dual Shock 4 чи Dualshock 4 V2 якість сигналу може бути різною, і чим більша дистанція, на якій пристрій «ловить» сигнал, тим краще.

Джойстики для PS4 Dual Shock4

Дротові та безздротові джойстики Dual Shock 4 та Dualshock 4 V2 розроблені спеціально для PlayStation 4. І хоч візуально вони мало відрізняються від джойстиків для PlayStation 3, Dual Shock 4 має ряд функціональних вдосконалень, завдяки яким він став ще чутливішим, і ефект занурення в гру став іще більш повним.

Гіроскоп, удосконалена сенсорна панель, нові вібромотори, вбудовані динаміки, – ці всі речі роблять процес гри іще яскравішим, іще реалістичнішим.

Dual Shock 4 – універсальна версія геймпада для PS4, що підійде для всіх ігор, у які ти граєш на PlayStation 4.

Професійні джойстики для PlayStation 4

Під деякі ігри розробник створив «професійні» геймпади для PS4. Наприклад, Razer Raiju має надчутливі клавіші, що дає змогу ще краще вправлятися в таких іграх, як Call of Duty, Overwatch, Battlefield, а також інших популярних шутерах і екшн-іграшках. Тому якщо це твої улюблені ігри, придивися й до цієї версії.

Nacon Revolution – професійний дротовий геймпад для PS4, що дає змогу максимально швидко і точно керувати персонажами. До речі, саме дротове з’єднання важливе для цієї точності, адже завдяки йому не виникає затримок і короткочасних втрат сигналу.

Якщо ти любиш гонки, можливо, тобі сподобається геймпад-кермо, якщо симулятор, то геймпад-штурвал. Але, як бачиш, вони призначені тільки для таких ігор, тому якщо тобі подобаються ще й шутери чи, наприклад, стратегії, управляти героями буде нереально, краще взяти універсальний Dual Shock 4.

Геймпад DualShock 4 V2: Що нового

Ігрова консоль від Соні – PlayStation 4, а також її модифікації PS4 Pro та PS4 Slim увійшли в історію консольного геймінгу як найпопулярніші приставки свого покоління. Свою лепту в популярність даних консолей вніс і оновлений геймпад компанії Соні – DualShock 4 V2.

DualShock 4 V2 став послідовником попередньої версії – але був прийнятий фанатами компанії ще більш охоче, ніж його попередня версія. Викликано це було рядом оновлень і модифікацій в геймпаді.

До модифікацій, які зробили геймпад DualShock 4 V2 популярним можна віднести:

  • Різноманітність кольорів та дизайнів

  • Практично повне вирішення проблеми дріфту стіків

  • Можливість підключитися до консолі за допомогою дроту

  • І багато інших.

Розробники даного контролера постаралися на славу і більшість помилок, які були притаманні попередній версії контролера – були вирішені. Але ось питання, який же геймпад зрештою став кращим? Чи достатньо зусиль при розробці PlayStation 4 Slim|Pro компанія доклала до геймпадів, або ж фанати знову отримали не до кінця доопрацьований продукт, з проблемами якого їм довелося жити аж до виходу нового покоління? Давайте розберемося!

Чим відрізняється DualShock 4 V1 від V2

Sony DualShock 4 V2, як ми і говорили раніше, зазнав деяких змін у порівнянні зі своєю попередньою версією.

Незважаючи на побоювання компанії та думки критиків – фанати консолі з радістю зустріли нову варіацію на тему геймпада для Соні. А з часом і зовсім звели DualShock 4 V2 в утилітарне рішення для приємного проведення часу з консоллю Соні.

Але чим же геймерам так полюбилася нова варіація геймпада Соні? Які особливості були додані в геймпад і нарешті – чи варто його купувати?

Для того щоб відповісти на ці питання – необхідно більш детально розібратися в нововведеннях, які конструктори Соні дбайливо розробляли для нового покоління Sony DualShock 4.

Перелік змін, внесених компанією перед виходом нових генерацій консолей попереднього покоління, виглядає наступним чином:

  • Дротове підключення

На відміну від PlayStation 4 – до якої в комплекті йшла перша варіація геймпада без можливості підключення по дроту – DualShock 4, з модифікованими моделями в комплекті йшло вже друге покоління легендарного геймпада.

Sony DualShock 4 V2 здатний працювати як по бездротовій мережі – так і по проводу. Це нововведення вкрай порадувало фанатів консолі, так як часто затримка через використання бездротової мережі не дозволяло їм реагувати на те, що відбувається, досить швидко.

  • Додаткова зона освітлення

Інженери Соні вирішили все ж внести деякі зміни в дизайн геймпада, і одним з них стала світлодіодна смуга поруч з тачпадом.

Завданням цієї смуги став показ стану геймпада гравцеві, якому до слова – тепер не потрібно було постійно перевертати геймпад, щоб зрозуміти, в якому стані він знаходиться в даний момент.

  • Дрифт стіків

Кожен власник консолі від Соні пам'ятає, що таке дрифт стіків.

Через його прояви – грати в ігри на концентрацію ставало вкрай складно, адже стік так і норовив відвести персонажа не в ту сторону. Під час проходження складних босів дрифт стіка дуже злив гравців – але все змінилося з виходом DualShock 4 V2.

Завдяки виправленнями, внесеними інженерами компанії, користувачі змогли практично повністю позбутися від дріфту стіків.

Той факт, що компанія Sony зважилася випустити оновлену версію геймпада – вкрай сильно порадував фанатів консолі. Завдяки появі DualShock 4 V2 у гравців знову з'явилася надія на те, що нове покоління зможе позбутися від проблем старого, так і вийшло. Що ж стосується того, який геймпад вибрати для своєї Плейстейшен 4 – то дивлячись на перелік нововведень можна сказати, що кращим стане саме DualShock 4 V2.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44