Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Бонуси та промокоди

Ти палкий шанувальник ретро-ігор та відданий покупець RetroMagaz? Тоді в нас є те, що тебе неодмінно потішить. Зустрічай бонусну систему і промокоди на знижки від RetroMagaz.

Твоя карта — це твій особистий номер телефону. Жодних пластикових карток, які легко губляться серед купи інших. Ти завжди зможеш бути в курсі залишку бонусів на своєму рахунку та легко їх використовувати при замовленні.

Бонусна система

Твоя карта — це твій особистий номер телефону. Жодних пластикових карток, які легко губляться серед купи інших. Ти завжди зможеш бути в курсі залишку бонусів на своєму рахунку та легко їх використовувати при замовленні.

Все, що треба знати про бонусну систему в RetroMagaz:

1

Купуючи товар, ти зазначаєш власний номер телефону. З цього моменту твій номер телефону стає бонусним рахунком.

2

З кожної витраченої суми ти отримуєш кешбек, який нараховується у вигляді бонусів, через 17 днів після покупки. Відсоток кешбеку може відрізнятись в залежності від категорії товару. Дізнатись відсоток кешбеку можна в картці товару, або проконсультувавшись з нашими менеджерами з продажу, які підкажуть актуальну інформацію.

3

З моменту нарахування бонусів ти можеш їх використовувати. При купівлі на сайті потрібно натиснути відповідну кнопку «списати бонуси», та вказати бажану кількість бонусів. Ти також можеш списати бонуси при купівлі товару у фізичному магазині. Якщо бажаєш це зробити, тоді просто повідом про це продавця-консультанта. Ти можеш покрити бонусами до 50% покупки.

4

Оплачуючи частину замовлення за рахунок бонусів, ти отримуєш кешбек лише від фактично сплаченої суми. Наприклад, якщо вартість замовлення 1000 гривень, 500 з яких оплачено шляхом бонусів, то 1% кешбеку нараховується лише зі сплачених 500 гривень.
1 бонус = 1 гривня

1 бонус = 1 гривня

Ти завжди можеш отримати детальну інформацію про залишок бонусів на рахунку, перейшовши до особистого кабінету на нашому сайті. Жодних складних маніпуляцій з анкетами, які лише витрачають твій час.

Промокоди

Зустрічай промокоди в RetroMagaz, з якими ти зможеш покращити свій досвід купування в нашому магазині.

Де і як можна отримати промокод RetroMagaz:

  • бути підписаним на нашу e-mail розсилку;
  • слідкувати за нашими дописами та публікаціями в TikTok та Instagram.

Як використати промокод?

Все легко і просто: ти оформлюєш замовлення на нашому сайті та просто вводиш його у відповідне поле. Якщо ж ти робиш замовлення через нашого продавця-консультанта, то повідом його про наявність промокоду.

Використовуючи промокод, варто знати, що якщо сума товару менше ніж 500 гривень, то в такому випадку промокод надає знижку максимум 20%.

Ти завжди можеш отримати детальну інформацію про залишок бонусів на рахунку, перейшовши до особистого кабінету на нашому сайті. Жодних складних маніпуляцій з анкетами, які лише витрачають твій час.
Часті питання

Я сплатив частину суми товару бонусами, а потім його повернув. Мої бонуси згорять?

Ні! Бонуси повернуться на твій особистий рахунок одразу після повернення товару.

Я придбав товар, а потім його повернув. Чи залишаться в мене бонуси?

На жаль, ні. Всі нараховані бонуси за цю покупку будуть анульовані.

Мої бонуси можуть згоріти, чи вони зі мною назавжди?

На жаль, ніщо не вічне. Бонуси згорають через 180 днів з моменту зарахування.

Чи можна використати бонуси при купівлі у магазині або при замовленні через інтернет-консультанта?

Так, при замовленні у нашого онлайн-консультанта, ти зможеш повідомити його про бажання списати бонуси з рахунку. Звісно, якщо він не спитає цього раніше. Так само і при купівлі в одному з наших магазинів. Просто повідом нашого консультанта про своє бажання списати бонуси, і він це неодмінно зробить.

У мене, крім бонусів, є промокод. Чи можу я використовувати їх разом при одному замовленні?

Так, ви можете використати бонуси та промокод під час одного замовлення та максимально заощадити власні кошти.

В мене є промокод, чи він зі мною назавжди?

Це залежить від промокоду, адже вони в нас є чотирьох видів: одноразовий, з обмеженою кількістю використань, обмежений за терміном, та без обмежень.

Я повернув товар, який був частково сплачений промокодом. Чи повернеться мені промокод?

На жаль, ні. У такому випадку промокод не повернеться. Проте, якщо повернення товару відбулося за помилки співробітника RetroMagaz, тоді покупцеві буде наданий новий промокод.

Я замовив товар, використавши промокод, проте через деякий час скасував замовлення. Мій промокод зникне?

Ні, у разі скасування замовлення промокод залишиться дійсним і ти легко зможеш застосувати його у наступній покупці.

Чи можу я розбити суму промокода та використати його для декількох замовлень?

Ні, один промокод можна використати для однієї покупки.
 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44