Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Аксесуари для Sony Playstation 5, Тип Геймпад, Тип Контролер

фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Часті запитання

- Мікрофон в камеру не вбудований, але Ви можете використовувати свою гарнітуру або вбудований мікрофон контролера DualSense.

- Так, клавіатуру і мишку можна під'єднати до консолі PS5 по USB кабелю і bluetooth. Проте чи зможете Ви пограти через них у якусь конкретну гру залежить від рішення розробників.

- Одночасно до консолі Ви можете під'єднати до 4 геймпадів. До того ж що б Вам було веселіше грати Ви можете обирати геймпади різних кольорів. Які в нас також є на сайті!

- За допомогою цього пульта можна включити PlayStation 5 та швидко потрапляти на YouTube і Netflix (всередині самих сервісів можна дивитися відео і користуватися швидкою навігацією: вибирати, запускати, перемотувати й зупиняти відео). Пульт також є в нас в наявності у розділі "PS5" - "Аксесуари". Не зволікай!

- Ні, геймпади нічим не відрізняється крім кольору і ціни. Ціна залежить від рідкості кольору.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Львів, вул. Шпитальна 22 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44