Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Артбуки Комікси Манґа Книги

Показати все 336

Художня література Книги

Показати все 389

Навчальна Література Книги

Показати все 27

Часті запитання

На сайті RetroMagaz ви можете знайти широкий асортимент художньої та науково-популярної літератури, коміксів, артбуків, манги та манхви.

Звісно! Ми прагнемо збагачувати асортимент різноманітними бестселерами у різних жанрах, гарантуючи, що кожен читач знайде щось на свій смак.

У RetroMagaz представлена література від провідних видань України, які перекладають українською мовою головні світові твори. Тому в RetroMagaz література представлена виключно українською мовою.

Так, РетроМагаз визнає важливість підтримки місцевих авторів. Так, окрім світових бестселерів та визнаних коміксів і манґ, в RetroMagaz представлені книги українських авторів.

Так, час від часу ми пропонуємо ексклюзивні або обмежені видання певних книг. Так, наприклад, у нас представлене святкове видання коміксу присвячене 30-ти річчю їжака Соніка з ексклюзивною обкладинкою для RetroMagaz.

RetroMagaz не лише один з провідних магазинів, що спеціалізується на ретро-консолях та різноманітних аксесуарах до них, але і місце, де кожен геймер може знайти для себе щось нове. Чи не мріяли ви доповнити покупку нової гри яскравим артбуком, або прикупити собі новенький комікс? Незалежно від того, чи є ви завзятим читачем, колекціонером або випадковим ентузіастом, наша категорія літератури має що запропонувати вам. Ви можете зробити це в одному місці, ознайомившись з асортиментом, де зібрані найкращі новинки світу манґи та манхви; коміксів та артбуків і, звісно, художньої літератури. Пориньте у скарбницю різноманітних літературних творів, що охоплюють різні жанри та формати. Відкривайте для себе нові чарівні світи разом з РетроМагаз.

АСОРТИМЕНТ ЛІТЕРАТУРИ В RETROMAGAZ

В RetroMagaz великий асортимент різноманітної літератури, який регулярно оновлюється. Тут ви знайдете:

1. Книги — в RetroMagaz представлена класична жанрова література, кулінарні книги, а також різні посібники.
Серед художньої літератури в RetroMagaz найбільше представлені:

  • фентезі, серед яких «Гаррі Поттер», книги серії «Кров і Попіл», «Дім у волошковому полі» та інші;
  • кулінарні книги: книги з рецептами зі всесвітів The Elder Scrolls, «Гаррі Поттер» та рецептами з улюблених аніме;
  • навчальна література: тут представлений «ПДР-2023», який допоможе швидше та легше скласти іспит для отримання водійських прав; посібник «Малечі про Інтимні Речі», з яким ви зможете легше пояснити вашій дитині про інтимні речі, про які часто важко казати напряму; «Історія Незалежності України» — унікальний публіцистично-науково-художній проєкт, який доступно розкриває найзаплутаніші та найнезрозуміліші теми з історії української держави та інші.

2. Комікси — яскраві графічні історії, які заполонили розуми мільйонів шанувальників попкультури та стали однією з провідних тем для спілкування на багато поколінь вперед. У нас представлені комікси від видавництв MAL’OPUS, Mimir Media, Vovkulaka та інші. Комікси по всесвіту Bloodborn, про Людину Павука, Скотта Пілігрима, серія графічних романів «Місто Гріхів» — це лише мала частина з представлених коміксів у РетроМагаз.

3. Артбуки — для тих, хто навсправжки захопився ігровим- або коміксним-світом та хоче дослідити його створення в усіх дрібних деталях. Оберіть артбук Bloodborn, в якому ви знайдете мальовничі концепт-арти з всесвіту цього готичного візуального шедевра. Або God Of War: Перекази та Легенди, яка зібрала в собі круті арти персонажів та дописи з їхньою передісторією. Насолоджуйтеся вишуканими ілюстраціями, концепт-артами та кадрами з улюблених ігор, фільмів, серіалів. Розширюйте свої мистецькі горизонти та надихайтеся творчими умами, які втілюють у життя фантастичні світи та культових персонажів.

4. Манґи та манхви — це поширені на весь світ із Японії (манґи) та Кореї (манхви) комікси, які сильно відрізняються іншим стилем в малювання й формою подачі сюжету. Починаючи з 2000-х років популярність манґи стала набирати стрімких обертів, на фоні популярності аніме. Зараз же знайти й купити мангу можна в усіх країнах світу. В РетроМагаз представлено чимало тайтлів: «Босоногий Ген», «Пророцтво», «Шлях Домогосподаря»; серед манхв — «Тільки я візьму новий рівень», «Магія поверненого має бути особливою» та інші.

Досліджуйте вигадані світи у будь-якому зручному варіанті та поповнюйте свою літературну колекцію.

КНИГИ В RETROMAGAZ

Вирушайте в літературні пригоди з нашою великою колекцією книг. Відкрийте для себе вічну класику та сучасні фентезі-романи, смачні рецепти з різних відеоігрових та кіносвітів, а також навчальні посібники, завдяки яким ви дізнаєтесь чимало нового. Книги, які представлені в RetroMagaz:

  • художня література. Здебільшого це такі фентезі, як серія книг «Кров та Попіл», «Дім у волошковому полі», або оповідання за мотивами відеоігрової серії S.T.A.L.K.E.R. Також є ілюстровані видання, зокрема «Тореадори з Васюківки» та той самий «Гаррі Поттер», який доступний як в ілюстрованому варіанті, так і у звичайному;
  • кулінарні книги для гіків. Також в RetroMagaz можна знайти книги з кулінарними рецептами страв із культових відеоігор, кіно та аніме. Так в нашому інтернет-магазині можна купити книгу з рецептами з «Гаррі Поттеру», або зі всесвіту The Elder Scrolls. Можливо ви завжди мріяли спробувати оригінальний рамен, який їв Наруто? Такий рецепт ви знайдете в книзі «Рецепти з аніме»;
  • навчальна література. Посібник з «ПДР-2023», який допоможе вам успішно скласти іспит на водійські права; посібник «Малечі про інтимні речі», який допоможе легко пояснити вашій дитині всі фізіологічні тонкощі людського організму; надихаючий посібник «Іди Туди, Де Страшно. І Матимеш те, про що Мрієш», який навчить дивитись своїм страхам прямо у вічі та долати будь-які труднощі.

Незалежно від того, чи шукаєте ви втечі у фантастичні світи, глибокого дослідження людського буття або інтелектуального виклику, наші книги запалять вашу уяву та залишать незабутні враження та знання.


КОМІКСИ В RETROMAGAZ

Головна поплітература XXI сторіччя — це безумовно комікси. Яскраві картинки, відважні герої та підступні злодії — їх пригоди захопили розуми мільйонів людей по всьому світу. Пориньте у динамічний світ коміксів, де яскраві ілюстрації та захопливі історії поєднуються на сторінках. Дослідіть широкий спектр жанрів коміксів, від гостросюжетних пригод супергероїв до графічних романів, що часто можуть спонукати до роздумів. Відкрийте для себе неймовірну творчість відомих художників та авторів коміксів, і нехай яскраві панелі перенесуть вас у надзвичайні світи. Здебільшого у РетроМагаз можна купити комікси видавництв MAL’OPUS, Mimir Media, Vovkulaka, які видають комікси про улюблених героїв. Історії Логана з Людей Ікс, Дедпула, Шибайголови, Cкотта Пілігрим — ці та багато інших історій від Marvel, DC та інших ви знайдете в RetroMagaz, де ви зможете купити комікси українською легко та швидко.

АРТБУКИ В RETROMAGAZ

Відкрийте для себе магію артбуків, де захоплюючі візуальні ефекти та глибокі коментарі поєднуються в ідеальній гармонії. Вивчайте вишукані ілюстрації, концепт-арти до улюблених ігор, фільмів і серіалів. Розширюйте свої мистецькі горизонти та надихайтеся творчими умами, які втілюють у життя фантастичні світи та культових персонажів. Пориньте у світ, де творчість не знає меж, з вишуканими артбуками від RetroMagaz. Ці візуальні витвори пропонують захопливий погляд на творчість митців та світи, які вони втілюють у життя. Пориньте у мистецький процес, занурюючись у хитромудрі деталі та натхнення, які вдихають життя у фантастичні світи та культових персонажів. «Bloodborne: Офіційні Ілюстрації», «Cвіт гри Hearthstone», «God of War: Перекази й легенди», «Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man: Miles Morales» — ці та інші артбуки ви можете купити в РетроМагаз.

Манґи та манхва в RetroMagaz

Після буму аніме на початку 2000-х, японські мультсеріали захопили уми мільйонів людей у всьому світі, аніме стало для багатьох буквально новою релігією і всі ринулись детальніше вивчати японську культуру. Черговим витком зацікавлення японською культурою стали манґи — японські комікси, на яких частіше за все і базувались аніме. Зараз манґи майже не поступаються за популярністю класичним коміксам і є предметом бажань багатьох гіків. Для всіх поціновувачів манґи в Україні RetroMagaz представляє чималий асортимент різноманітних тайтлів, які можуть прийтись до вподоби любителям манґи в Україні. «Босоногий Ген», «Берсерк Ненажерливості», «Відьомський рай», «Шлях Домогосподаря» та інші.

Також в інтернет-магазині RetroMagaz представлені манхви — корейські комікси, які дуже подібні до манґи. Зараз розвиток манхви сягнув того, що вони розвинулись до авторських мініісторій, з орієнтацією на графіку робіт і манхва-серіалів, які часто розповсюджуються через інтернет. На відміну від манґи, екранізації манхв не сягнули далі мультиплікації та частіше за все екранізуються у вигляді художнього фільму або серіалу. В РетроМагаз можна купити манхви «Тільки Я Візьму Новий Рівень», «Раеліана: Наречена Герцога За Контрактом» та інші, які видаються в Україні силами Mimir Media. Кращі ціни на манґи та манхви в Україні в RetroMagaz.

ДЕ КУПИТИ ЛІТЕРАТУРУ ЗА КРАЩОЮ ЦІНОЮ В УКРАЇНІ

В RetroMagaz кожен завзятий читач художньої літератури та коміксів обов’язково віднайде щось цікаве для себе. У РетроМагаз ми прагнемо зробити ваші літературні пошуки максимально комфортними. Наш зручний веб-сайт дозволяє легко переглядати, шукати та купувати будь-яку літературу, що вас зацікавила. Незалежно від того, чи шукаєте ви конкретний твір, чи лише в пошуках потрібної книги, наша велика колекція гарантує, що ви знайдете літературу, яка вас зацікавить. Також ви можете відвідати наш магазин у Києві, Одесі та Львові, або ж звернутись до наших онлайн-консультантів, які завжди радо вам допоможуть обрати цікавий для вас товар. Дозвольте силі слів та образів перенести вас у нові світи та незабутні пригоди. Розпочніть своє літературне дослідження вже сьогодні та відчуйте радість від прочитаної розповіді в її незліченних формах, доступних в РетроМагаз.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44