Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Консолі PLAYSTATION 4

Показати все 132

Аксесуари PLAYSTATION 4

Показати все 229

Ваучери PLAYSTATION 4

Показати все 2

Ігри PLAYSTATION 4

Показати все 1009

Часті запитання

- Так, деякі консолі йдуть бандлами з грою/іграми та підпискою. Шукайте їх у нас на сайті у розділі "PlayStation 4" - "Консолі".

- Fat - перша версія консолі. Slim вже була її зменшеною версією яка була менш шумною, менше грілася та менше споживала електроенергію. PS4 Pro - вдвічі потужніша ніж Slim модель, підтримує 4K, і за габаритами знову повернулася до FAT.

- Playstation plus буде працювати на всіх облікових записах, якщо обліковий запис з playstation plus активований як основний.

- 1. Включаємо приставку і підключаємо перший геймпад, основний;
2. На другому джойстику затискаємо центральну клавішу PS, щоб Вас перекинуло на початковий екран;
3. Створюємо новий профіль для другого гравця і заходимо під ним, також можна використовувати універсальну обліковий запис «гість», якщо Вам не потрібно зберігати прогрес.

- Ні, PlayStation 4 не вимагає постійного підключення до інтернету. Однак, щоб оновити свою консоль Вам потрібно буде під'єднати її до інтернету. А також постійне підключення потрібно буде для деяких ігор.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44