Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

КОМІКСИ

Ціна

49
899
ок
фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Часті запитання

- Що таке комікс?

- Комікс це розповідь у картинках.

- Чи часто поповнюється асортимент коміксів?

- Розділ коміксів з'явився на нашому сайті лише нещодавно, але ми постійно його розвиваємо та намагаємось поповнювати асортимент якнайчастіше.

- У чому різниця між коміксом та графічним романом?

- Як правило комікси – це невеликі окремі оповідання з кількох випусків. А графічний роман – це одна велика закінчена історія в одному випуску.

- Якщо я не люблю супер героїв, мені варто читати комікси?

- Звісно! В наш час є величезна кількість коміксів на різну тематику, не тільки про супер героїв. Ви навіть можете знайти комікс по безлічі книг, наприклад, є комікси по "Темна вежа" Стівена Кінга і по "451° за Фаренгейтом" Рея Бредбері.

- Чи правда, що комікси тільки для дітей?

- Комікси вже давно не лише для дітей та підлітків. Ця сфера постійно розвивається. Багато авторів зачіпають глибокі й складні теми. До того ж багато коміксів, які стали бестселерами, зовсім не для дітей.

Комікси і чому вони популярні

Кожен користувач мережі інтернет, хоча б раз чув про комікси. Ці журнали з десятками ілюстрацій і цікавих діалогів стали популярними на пострадянському просторі куди пізніше, ніж на заході.

Більшість фільмів про супергероїв, якими ми захоплювалися в дитинстві і продовжуємо захоплюватися зараз – були взяті з коміксів Марвел, коміксів DC та інших компаній. Ці герої пройшли з багатьма з нас довгий шлях, від простого дитячого наслідування, до справжнього розуміння емоцій, які відчували герої в тих чи інших ситуаціях і отримання цінних уроків, нехай і у вигляді досить банальних діалогів, і думок головних героїв.

Комікси Марвел є одними з найпопулярніших у світі. Серед фанатів є ті, чиї колекції оцінюються в сотні тисяч і навіть мільйони доларів, але звичайно ж найцінніше в коміксах це те, які вони емоції викликають. Але що ж таке комікси? І коли можна почати їх читати?

Що таке комікси

За своєю суттю комікс, це ілюстрований твір, де всі діалоги героїв зображені прямо на ілюстраціях, а довгий текст як такий відсутній. Головною відмінністю коміксів від звичних нам книг, є використання кольорових ілюстрацій не тільки як візуальне відображення описаного в тексті, але і як майданчик для публікації самого тексту.

Всі діалоги і думки героїв в коміксах зображуються в так званій "хмарі думки", в той час як звуки які оточують героїв, як правило, описуються на тих елементах ілюстрації, які по ідеї і видають ці звуки.

Цікавість коміксів легко пояснити тим, що вони можуть похвалитися всіма елементами, які цікавлять дітей. Всі комікси відрізняються яскравою кольоровою палітрою, всі зображення чіткі та контрастні. Таким чином комікс в прямому сенсі привертає увагу читача і мотивує його читати, щоб дізнатися, чим же закінчиться історія.

Ще однією відмінністю коміксу від дитячої книги можна назвати сам стиль оповідання. Справа в тому, що дитячі книги, найчастіше, будуються за принципом розповіді однієї або декількох історій, пов'язаних між собою. Комікси в свою чергу можуть розповідати окремі епізоди з життя героїв, при цьому ніяк не впливаючи на основну сюжетну лінію, яка може тривати протягом сотень випусків. Такий підхід спрощує знайомство користувача із всесвітом, адже навіть якщо він щось упустив – він може дізнатися деталі сюжетної лінії в Інтернеті, не купуючи при цьому 200 випусків, в яких частка основного сюжету помістилася б в 5 сторінках.

Види коміксів

Закономірно, що такий популярний предмет культури як комікси, може похвалитися великою кількістю видів. І правда, серед фанатів коміксів досі не вщухають суперечки, які ж різновиди творів серед коміксів варто розрізняти між собою. Основними видами коміксів є:

  • Стріп – комікс займає не більше однієї сторінки

  • Графічний роман –цілісний твір, що випускається найчастіше в розмірі близько 60 сторінок

  • Веб-комікс – комікс, що публікується в Інтернеті

Також існує таке поняття як велика двійка. До цієї великої двійки відносяться Marvel Comics і DC Comics, адже саме вони не тільки мають свій, неповторний у світі коміксів стиль, але і являються найбільшими видавцями коміксів в світі.

Читання коміксів вже давно стало цілісною субкультурою, до якої може долучитися будь-яка людина, що любить читання і розгляд ілюстрацій, тривалі розмови про можливі передумови поведінки і вчинків героїв, а також обговорення майбутнього улюбленого всесвіту. Почати читати комікси дуже просто, адже популярні видання вже доступні в нашому каталозі товарів. Все що вам потрібно зробити, щоб познайомитися з коміксами ближче – лише вибрати цікаву для вас історію і зануритися в дивовижний світ коміксів.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44