Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Комікси

Ціна

ок
фільтр
Комікс S.T.A.L.K.E.R. №1 2011 рік Гліб Скоробогатів, Роман Куликов, Єжи Тумановський - Retromagaz
Топ продажів

Новий

Комікс S.T.A.L.K.E.R. №1 2011 рік Гліб Скоробогатів, Роман Куликов, Єжи Тумановський
4

99 ₴

Наліпки Minecraft PANINI - Retromagaz
Топ продажів Знижка 14%

Новий

Наліпки Minecraft PANINI
0

69 ₴

59 ₴

Наліпки FIFA World Class 2024 PANINI - Retromagaz
Топ продажів Знижка 4%

Новий

Наліпки FIFA World Class 2024 PANINI
0

49 ₴

47 ₴

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 2 Альтернативна Обкладинка Chugong - Retromagaz
Топ продажів

Новий

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 2 Альтернативна Обкладинка Chugong
0

469 ₴

Артбук Мистецтво «Любові, Смерті + Роботів» Рамін Загед - Retromagaz
Топ продажів

Новий

Артбук Мистецтво «Любові, Смерті + Роботів» Рамін Загед
0

699 ₴

Комікс Ікла Сара Андерсен - Retromagaz

Новий

Комікс Ікла Сара Андерсен
0

229 ₴

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 1 Альтернативна Обкладинка Chugong - Retromagaz

Новий

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 1 Альтернативна Обкладинка Chugong
2

449 ₴

Альбом Harry Potter Гаррі Поттер PANINI - Retromagaz

Новий

Альбом Harry Potter Гаррі Поттер PANINI
0

139 ₴

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 3 Альтернативна Обкладинка Chugong - Retromagaz

Новий

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 3 Альтернативна Обкладинка Chugong
0

449 ₴

Артбук Ігрові консолі 2.0: Історія у Фотографіях від Atari до Xbox Еван Амос - Retromagaz

Новий

Артбук Ігрові консолі 2.0: Історія у Фотографіях від Atari до Xbox Еван Амос
1

759 ₴

Артбук Мистецтво й Душа Дюни Таня Лапойнт - Retromagaz

Новий

Артбук Мистецтво й Душа Дюни Таня Лапойнт
0

1 099 ₴

Комікс Скотт Пілігрим. Том 5. Скотт Пілігрим Проти Всесвіту Браян Лі О’Меллі - Retromagaz

Новий

Комікс Скотт Пілігрим. Том 5. Скотт Пілігрим Проти Всесвіту Браян Лі О’Меллі
0

319 ₴

Комікс Bloodborne. Том 1. Глибина Сну Пйотр Ковальські, Алеш Кот - Retromagaz

Новий

Комікс Bloodborne. Том 1. Глибина Сну Пйотр Ковальські, Алеш Кот
1

329 ₴

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 1 Chugong - Retromagaz

Новий

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 1 Chugong
1

399 ₴

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 6 Chugong - Retromagaz

Новий

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 6 Chugong
0

399 ₴

Набір Комікс S.T.A.L.K.E.R. №1 2011 рік + Напій Енергетичний Non Stop Stalker 250ml - Retromagaz

Новий

Набір Комікс S.T.A.L.K.E.R. №1 2011 рік + Напій Енергетичний Non Stop Stalker 250ml
0

124 ₴

Манхва Раеліана: Наречена Герцога За Контрактом. Том 3 Milcha - Retromagaz

Новий

Манхва Раеліана: Наречена Герцога За Контрактом. Том 3 Milcha
0

399 ₴

Комікс Їжак Сонік. Том 3. Битва за Острів Янгола Іан Флінн - Retromagaz

Новий

Комікс Їжак Сонік. Том 3. Битва за Острів Янгола Іан Флінн
1

269 ₴

Комікс Cyberpunk 2077. Мрії великого міста Бартош Штибор, Філіпе Андраде, Яніс Мілонояніс - Retromagaz

Новий

Комікс Cyberpunk 2077. Мрії великого міста Бартош Штибор, Філіпе Андраде, Яніс Мілонояніс
0

399 ₴

Манґа Фантомна Зона Джюнджі Іто - Retromagaz

Новий

Манґа Фантомна Зона Джюнджі Іто
0

269 ₴

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Часті запитання

RetroMagaz пропонує різноманітний асортимент коміксів, включаючи пригоди супергероїв, графічні романи, незалежні українські комікси та багато іншого.

Так, РетроМагаз підтримує твори українських авторів, тому на наших поличках ви можете знайти, наприклад, серію коміксів «Кобзар» за авторством Іллі Бакута, «Вдовичка» Ігоря Баранько та інші. 

Так, в RetroMagaz ви можете знайти, наприклад, «Місто Гріхів» — серія коміксів, що була двічі екранізована у 2005 та 2014 роках. Також в нас є «Ходячі Мерці», які стали всесвітньовідомими після виходу однойменного серіалу. А ще «Скотт Пілігрим», комікси про Людину-Павука, Бетмена та ще купа інших героїв та злодіїв, що отримали власну кіноадаптацію. 

РетроМагаз визнає важливість коміксів для читачів різного віку і пропонує варіанти з різними віковими обмеженнями. У нас можна знайти комікси, що відмінно підійдуть для молодшого покоління — Їжак Сонік, Скотт Пілігрим та інші. Також в нас є комікси, які призначені виключно для дорослої аудиторії, серед них «Ходячі Мерці», «Місто Гріхів», комікси про пригоди Дедпула та багатого іншого. На нашому сайті ви можете легко відфільтрувати комікси за віковими обмеженнями.

Так! В нас можна знайти комікс «Їжак Сонік. 30-річчя.» від видавництва Northern Lights з ексклюзивною обкладинкою створеною для RetroMagaz.

Зараз комікси невід'ємна частина попкультури: за їх мотивами знімають світові блокбастери, а мільйони людей раді з нетерпінням чекати чергову стрічку, аби побачити продовження пригод улюбленого супергероя. Проте до їх появи на широких екранах, супергерої народжувались на сторінках глянцевих сторінках коміксів: будь-то Людина-Павук у Marvel, або Супермен у DC. Комікси вже давно стали новою релігією, адже люди їх вже не лише читають, герої цих оповідей давно стали справжніми прикладами для наслідування. Люди не лише читають комікси, але і колекціонують їх, тому завжди в пошуках нових місць, де можна придбати новенький комікс за приємною ціною. Таким місцем може стати RetroMagaz, в якому представлений широкий асортимент коміксів від різних видань, від гегемонів Marvel та DC до Dark Horse (Місто Гріхів), Oni Press (Скотт Пілігрим) та інші.

Комікси й чому вони популярні

Кожен користувач мережі інтернет, хоча б раз чув про комікси. Ці журнали з десятками ілюстрацій і пафосних діалогів стали популярними в нашій країні набагато пізніше, ніж на заході.

Більшість фільмів про супергероїв, якими ми захоплювалися в дитинстві та продовжуємо захоплюватися зараз – були взяті з коміксів Марвел, коміксів DC та інших компаній. Ці герої пройшли з багатьма з нас довгий шлях, від простого дитячого захоплення та наслідування, до справжнього розуміння емоцій, які відчували герої в тих чи інших ситуаціях і отримання цінних уроків, нехай і у вигляді досить банальних діалогів, і роздумів головних героїв. Більшість супергероїв стала моральним орієнтиром не лише для підлітків, але і для багатьох дорослих.

Серед фанатів є ті, чиї колекції оцінюються в сотні тисяч і навіть мільйони доларів, але звичайно ж найцінніше в коміксах це те, які вони емоції викликають. Але що ж таке комікси? І з чого можна почати їх читати?

Що таке комікси

За своєю суттю комікс, це ілюстрований твір, де всі діалоги героїв зображені прямо на ілюстраціях, а довгий текст як такий відсутній. Головною відмінністю коміксів від звичних нам книг, є використання кольорових ілюстрацій не тільки як візуальне відображення описаного в тексті, але і як майданчик для публікації самого тексту.

Всі діалоги та думки героїв в коміксах зображуються в так званій «хмарі думки», в той час, як звуки які оточують героїв, як правило, описуються на тих елементах ілюстрації, які по ідеї й видають ці звуки.

Цікавість коміксів легко пояснюється тим, що вони увібрали в себе всі елементи, які цікавлять дітей. Всі комікси відрізняються яскравою кольоровою палітрою, всі зображення чіткі та контрастні, малюнки вигадливі та незвичні. Таким чином комікс в прямому сенсі привертає увагу читача і мотивує його читати, щоб дізнатися, чим же закінчиться історія.

Ще однією відмінністю коміксу від дитячої книги можна назвати сам стиль оповідання. Річ у тому, що дитячі книги, найчастіше, будуються за принципом розповіді однієї або декількох історій, пов'язаних між собою. Комікси у свою чергу можуть описувати окремі епізоди з життя героїв, при цьому ніяк не впливаючи на основну сюжетну лінію, яка може тривати протягом сотень випусків. Такий підхід спрощує знайомство читача із вигаданим всесвітом, адже навіть якщо він щось упустив — він може дізнатися деталі сюжетної лінії в Інтернеті, не купуючи при цьому 200 випусків, в яких частка основного сюжету помістилася б на декількох сторінках.

Види коміксів

Закономірно, що такий популярний предмет культури як комікси, може похвалитися великою кількістю видів. І правда, серед фанатів коміксів досі не вщухають суперечки, які ж різновиди творів серед коміксів варто розрізняти між собою. Основними видами коміксів є:

  • Стріп — комікс займає не більше однієї сторінки;
  • Графічний роман — цілісний твір, що випускається найчастіше в розмірі близько 60 сторінок;
  • Веб-комікс — комікс, що публікується в Інтернеті.

Також існує таке поняття як велика двійка. До цієї великої двійки відносяться Marvel Comics і DC Comics, адже саме вони не тільки мають свій, неповторний у світі коміксів стиль, але і являються найбільшими видавцями коміксів у світі. Зараз комікси Марвел є одними з найпопулярніших у світі, через неймовірний успіх їх екранізацій в рамках Marvel Cinematic Univers, але так було не завжди, адже їх вічні суперники DC значно старіші. Читання коміксів вже давно стало цілісною субкультурою, до якої може долучитися будь-яка людина, що любить читання і розгляд ілюстрацій, тривалі розмови про можливі передумови поведінки та вчинків героїв, а також обговорення майбутнього улюбленого всесвіту. Почати читати комікси дуже просто, адже популярні видання вже доступні в нашому каталозі товарів. Все що вам потрібно зробити, щоб познайомитися з коміксами ближче — лише вибрати цікаву для вас історію і зануритися в дивовижний світ коміксів.

Комікси в RetroMagaz

RetroMagaz пропонує широкий асортимент коміксів різних світових видань, що перекладені на українську мову. Marvel, DC, Dark Horse, One Press, Image comics — комікси цих та багатьох інших видавництв представлені на полицях RetroMagaz, аби задовольнити найвибагливішого комікс-гіка. Також у нас можна знайти комікс «Їжак Сонік. 30-річчя.» від видавництва Northern Lights з ексклюзивною обкладинкою створеною для RetroMagaz. Завітайте до одного з наших магазинів, аби купити комікс у Києві, Одесі та Львові, або досліджуйте наш сайт і обирайте потрібний графічний роман.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44