Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Консолі XBOX ONE

Показати все 44

Аксесуари XBOX ONE

Показати все 99

Ігри XBOX ONE

Показати все 317

Часті запитання

- Гарнітура підключається так само як і бездротовий геймпад. Натисніть кнопку "Сполучення" на передній панелі консолі, потім натисніть і утримуйте кнопку живлення на гарнітурі. Після підключення гарнітури на дисплеї повинно з'явитися спливаюче повідомлення.

- Без додаткових пристроїв Ви можете під'єднати чотири геймпади.

- Так! У нового бездротового геймпада Series повна сумісність с Xbox One.

- Бездротова гарнітура Xbox працює з консолями Xbox Series X|S і Xbox One, а також з іншими пристроями. Гарнітура також працює з Bluetooth-сумісними мобільними пристроями й планшетами. Проте вона не буде працювати з Xbox 360.

- Ми підкажемо Вам декілька пунктів які допоможуть Вам відповісти на це запитання:
- Ігри: так, на PlayStation 4 є велика кількість ексклюзивів. Проте у Xbox One є підписка, яка дає доступ до бібліотеки, з також великою кількістю ігор.
- Xbox One X була самою потужною консоллю свого покоління. Xbox One X та PlayStation Pro разом підтримують 4К. Проте навіть на Xbox One S можна дивитися фільми у 4К.
Тому обирайте по тому у що Ви бажаєте грати, наскільки потужна консоль Вам потрібна і з якою картинкою (картинка залежить ще від Вашого телевізору).

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44