Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Консолі Nintendo DS | 2DS | 3DS

Ціна

ок
Платформа
Покоління
Діагональ Додаткового Екрану
Макс. Роздільна Здатність
фільтр
Консоль Nintendo DS Lite Jet Black Б/У Хороший - Retromagaz

Б/У Хороший

Консоль Nintendo DS Lite Jet Black Б/У Хороший
1

1 299 ₴

очікується

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Японська компанія Нінтендо вже більше 40 летспеціалізіруется на розробці та виробництві стаціонарних ігрових консолей іручних, портативних ігрових систем. В області створення останніх етойкорпораціі немає рівних. Яскравим прикладом такої ручної приставки є Nintendo3DS. Цей розкладний гаджет вперше побачив світ у 2011 році. Ігрова консоль nintendo 3ds розійшлася по світу в кількості 69 млн.екземпляров, і завоеваласердца геймерів не тільки в Азії, але і в Європі, Північній Америці. Вартість nintendo 3ds спочатку здалася трохи завищеною. Тому, вже в следующем2012 році ціна Нінтендо 3дс була значно знижена, що відразу положітельносказалось на рівні продажів. Це особливо важливо для Нінтендо, чиїми основниміконкурентамі є такі гіганти як Sony і Microsoft.

Чи варто купувати Nintendo 3ds?

Це питання особливо актуальне для України. Сьогодні складно знайти повністю справну приставку цього типу. Але, купити Nintendo 3ds Україна можна в інтернет-магазині Retromagaz. Нашассортімент складається з абсолютно нових і б / у моделей. Бажаєте секономітьсредства? Тоді досить купити Нінтендо 3ds, ціна якої нижче ніж у новоймоделі. Кожна б / у приставка Нінтендо 3дс пройшла ретельну техніческуюпроверку, і нічим не гірше від нового виробу, а ціна менша.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44