10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

ANIMALS ФІГУРКИ

Показати все 86

CITY ФІГУРКИ

Показати все 192

CARTOONS, GAMES ФІГУРКИ

Показати все 116

CASTLE ФІГУРКИ

Показати все 47

MINIFIGURES SERIES ФІГУРКИ

Показати все 148

DUPLO ФІГУРКИ

Показати все 101

FRIENDS ФІГУРКИ

Показати все 64

LEGENDS OF CHIMA ФІГУРКИ

Показати все 53

FILMS, TV SERIES, MUSIC ФІГУРКИ

Показати все 62

NEXO KNIGHTS ФІГУРКИ

Показати все 47

NINJAGO ФІГУРКИ

Показати все 234

STAR WARS ФІГУРКИ

Показати все 169

SUPER HEROES ФІГУРКИ

Показати все 78

Міні фігурки Лего

Компанія Lego випустила нову оригінальну серію, яка буде цікава не тільки любителям однойменних ігор, але іколекціонерам. Так, фанатам є безліч мініфігурок Lego. вироби оформленіу вигляді персонажів найбільш популярних фільмів та ігор. мініфігурка відрізняєтьсявпізнаваним дизайном, який є справжньою візитною карткою компанії.

Наш інтернет-магазинпропонує зробити замовлення фігурок в Києві. Така послуга буде цікава тим,хто:

 1. Хоче урізноманітнити дитячі ігри.Фігурки стануть відмінним доповненням вже зібраного конструктора - в цьому планідосить проявити фантазію. Так, клієнтам доступний «піратський» випуск - купити лего фігурки в Києві коштує власникам корабля. Такі моделі приведуть дітей усправжнє захоплення.
 2. Є шанувальником відомих франшиз іхоче зібрати колекцію з улюблених персонажів. Мініфігурки, створені на цютему, представлені у вигляді основних персонажів, що стане відмінною основою длятакого набору.
 3. Чи має намір зробити оригінальний подарунок. фігуриможуть використовуватися в якості самостійних іграшок, без відповідногоконструктора. Різноманітність варіантів в одній серії безумовно зацікавитьбудь-якої дитини.

Наш інтернет-магазинпропонує купити продукцію, яка доступна по всій країні Україна. Можливадоставка в будь-яке місто, зокрема, Київ.

Широкий асортимент фігурок в інтернет-магазині

Інтернет магазин лего (а саме мініфігурок) пропонує широкий асортимент серій, серед яких коженфанат зможе знайти і замовити варіант на свій смак. У нас зібрані персонажі найбільш популярних творів, які отрималивизнання по всьому світу. Тут можна замовляти такі фігурки лего, як:

 • «Гаррі Поттер»;
 • супергерої (Бетмен, Капітан Америка і т.д.);
 • персонажі трилогії «Володар Кілець»;
 • «Зоряні війни»;
 • персонажі мультфільмів ( «Історіяіграшок »,« Сімпсони »і т.д.).

Також варто відзначити,що фанати можуть купити фігурки лего в Україні, які не належать до серійвідомих франшиз. Такі варіанти є різних робочих -охоронців, будівельників, поліцейських і т.д. Ці герої стануть відміннимдоповненням до ряду зібраних конструкторів і гармонійно впишуться в створенийдитиною світ!

Якщо ви шукали, деможна купити в місті Київ, Одеса (або іншому регіоні України) лего (мініфігурки), ми пропонуємо вигідний варіант! При цьому замовлятифігурки лего просто - для цього створена спеціальна система пошуку.

Інші особливості продукції

Замовлення мініфігурок Легокористується виправданою популярністю. Їх оформлення подобається дітям - щобоцінити дизайн всіх моделей, досить ознайомитися з фото на сайті. Але є іінші причини, по яких варто придбати мініфігурки lego:

 1. Фігурка виготовляється з надійногоматеріалу, який відрізняється міцністю. Міні продукція також має насиченийколір, який не тьмяніє з часом.
 2. Мінімальна ціна при покупці повноїсерії.
 3. Фото мініфігурок лего відміннодемонструють гармонійність їх форм, де ретельно продумано розташуваннякожного елемента.
 4. Інтернет-магазин пропонує фігурки, які мають докладну деталізацію.
 5. Лего фігури мають рухливі кінцівки,що робить гру особливо захоплюючою.

Ми гарантуємо швидкевиконання замовлення лего фігурок незалежно від того, де знаходиться клієнт - Одеса,Харків, Львів і т.д. При цьому можна купити фігурки lego на приємних умовах!Так, ціна мініфігурок лего буде вигідною і доступною!

Сподіваємося ми змогли відповісти на питання, де ж можна замовити і купити мініфігурки лего.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44

Соціальні мережі