10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

Міні фігурки Лего

Компанія Lego випустила нову оригінальну серію, яка буде цікава не тільки любителям однойменних ігор, але іколекціонерам. Так, фанатам є безліч мініфігурок Lego. вироби оформленіу вигляді персонажів найбільш популярних фільмів та ігор. мініфігурка відрізняєтьсявпізнаваним дизайном, який є справжньою візитною карткою компанії.

Наш інтернет-магазинпропонує зробити замовлення фігурок в Києві. Така послуга буде цікава тим,хто:

 1. Хоче урізноманітнити дитячі ігри.Фігурки стануть відмінним доповненням вже зібраного конструктора - в цьому планідосить проявити фантазію. Так, клієнтам доступний «піратський» випуск - купити лего фігурки в Києві коштує власникам корабля. Такі моделі приведуть дітей усправжнє захоплення.
 2. Є шанувальником відомих франшиз іхоче зібрати колекцію з улюблених персонажів. Мініфігурки, створені на цютему, представлені у вигляді основних персонажів, що стане відмінною основою длятакого набору.
 3. Чи має намір зробити оригінальний подарунок. фігуриможуть використовуватися в якості самостійних іграшок, без відповідногоконструктора. Різноманітність варіантів в одній серії безумовно зацікавитьбудь-якої дитини.

Наш інтернет-магазинпропонує купити продукцію, яка доступна по всій країні Україна. Можливадоставка в будь-яке місто, зокрема, Київ.

Широкий асортимент фігурок в інтернет-магазині

Інтернет магазин лего (а саме мініфігурок) пропонує широкий асортимент серій, серед яких коженфанат зможе знайти і замовити варіант на свій смак. У нас зібрані персонажі найбільш популярних творів, які отрималивизнання по всьому світу. Тут можна замовляти такі фігурки лего, як:

 • «Гаррі Поттер»;
 • супергерої (Бетмен, Капітан Америка і т.д.);
 • персонажі трилогії «Володар Кілець»;
 • «Зоряні війни»;
 • персонажі мультфільмів ( «Історіяіграшок »,« Сімпсони »і т.д.).

Також варто відзначити,що фанати можуть купити фігурки лего в Україні, які не належать до серійвідомих франшиз. Такі варіанти є різних робочих -охоронців, будівельників, поліцейських і т.д. Ці герої стануть відміннимдоповненням до ряду зібраних конструкторів і гармонійно впишуться в створенийдитиною світ!

Якщо ви шукали, деможна купити в місті Київ, Одеса (або іншому регіоні України) лего (мініфігурки), ми пропонуємо вигідний варіант! При цьому замовлятифігурки лего просто - для цього створена спеціальна система пошуку.

Інші особливості продукції

Замовлення мініфігурок Легокористується виправданою популярністю. Їх оформлення подобається дітям - щобоцінити дизайн всіх моделей, досить ознайомитися з фото на сайті. Але є іінші причини, по яких варто придбати мініфігурки lego:

 1. Фігурка виготовляється з надійногоматеріалу, який відрізняється міцністю. Міні продукція також має насиченийколір, який не тьмяніє з часом.
 2. Мінімальна ціна при покупці повноїсерії.
 3. Фото мініфігурок лего відміннодемонструють гармонійність їх форм, де ретельно продумано розташуваннякожного елемента.
 4. Інтернет-магазин пропонує фігурки, які мають докладну деталізацію.
 5. Лего фігури мають рухливі кінцівки,що робить гру особливо захоплюючою.

Ми гарантуємо швидкевиконання замовлення лего фігурок незалежно від того, де знаходиться клієнт - Одеса,Харків, Львів і т.д. При цьому можна купити фігурки lego на приємних умовах!Так, ціна мініфігурок лего буде вигідною і доступною!

Сподіваємося ми змогли відповісти на питання, де ж можна замовити і купити мініфігурки лего.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Одеса, вул. Пушкінська, 35 Львів, вул. Герцена, 8