Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

ANIMALS ФІГУРКИ

Показати все 299

All Time Army ФІГУРКИ

Показати все 20

ADVENTURES ФІГУРКИ

Показати все 59

CITY ФІГУРКИ

Показати все 564

CARTOONS, GAMES ФІГУРКИ

Показати все 426

CASTLE ФІГУРКИ

Показати все 49

MINIFIGURES SERIES ФІГУРКИ

Показати все 233

DUPLO ФІГУРКИ

Показати все 128

FRIENDS ФІГУРКИ

Показати все 122

LEGENDS OF CHIMA ФІГУРКИ

Показати все 77

FILMS, TV SERIES, MUSIC ФІГУРКИ

Показати все 252

NEXO KNIGHTS ФІГУРКИ

Показати все 80

NINJAGO ФІГУРКИ

Показати все 584

SPACE ФІГУРКИ

Показати все 49

STAR WARS ФІГУРКИ

Показати все 593

SUPER HEROES ФІГУРКИ

Показати все 377

OTHERS ФІГУРКИ

Показати все 68

Часті запитання

- Все залежить від фігурки. Якщо на фото фігурки, на сайті, зліва вгорі є також і фото аксесуарів, то вони будуть в комплекті.

- Б/в фігурки будуть упаковані у зіп пакет, а нові будуть у заводському пакетику.

- Так, усі Lego фігурки у нас оригінальні.

- Б/в фігурки є або в хорошому стані (з мінімальними слідами використання) або в нормальному (на яких можливі потертості, подряпини та сколи).

- Так, нові Lego фігурки у нас також є. У назві таких фігурок, на сайті, в кінці стоятиме примітка "Нове".

Міні фігурки Лего

Компанія Lego випустила нову оригінальну серію, яка буде цікава не тільки любителям однойменних ігор, але іколекціонерам. Так, фанатам є безліч мініфігурок Lego. вироби оформленіу вигляді персонажів найбільш популярних фільмів та ігор. мініфігурка відрізняєтьсявпізнаваним дизайном, який є справжньою візитною карткою компанії.

Наш інтернет-магазинпропонує зробити замовлення фігурок в Києві. Така послуга буде цікава тим,хто:

 1. Хоче урізноманітнити дитячі ігри.Фігурки стануть відмінним доповненням вже зібраного конструктора - в цьому планідосить проявити фантазію. Так, клієнтам доступний «піратський» випуск - купити лего фігурки в Києві коштує власникам корабля. Такі моделі приведуть дітей усправжнє захоплення.
 2. Є шанувальником відомих франшиз іхоче зібрати колекцію з улюблених персонажів. Мініфігурки, створені на цютему, представлені у вигляді основних персонажів, що стане відмінною основою длятакого набору.
 3. Чи має намір зробити оригінальний подарунок. фігуриможуть використовуватися в якості самостійних іграшок, без відповідногоконструктора. Різноманітність варіантів в одній серії безумовно зацікавитьбудь-якої дитини.

Наш інтернет-магазинпропонує купити продукцію, яка доступна по всій країні Україна. Можливадоставка в будь-яке місто, зокрема, Київ.

Широкий асортимент фігурок в інтернет-магазині

Інтернет магазин лего (а саме мініфігурок) пропонує широкий асортимент серій, серед яких коженфанат зможе знайти і замовити варіант на свій смак. У нас зібрані персонажі найбільш популярних творів, які отрималивизнання по всьому світу. Тут можна замовляти такі фігурки лего, як:

 • «Гаррі Поттер»;
 • супергерої (Бетмен, Капітан Америка і т.д.);
 • персонажі трилогії «Володар Кілець»;
 • «Зоряні війни»;
 • персонажі мультфільмів ( «Історіяіграшок »,« Сімпсони »і т.д.).

Також варто відзначити,що фанати можуть купити фігурки лего в Україні, які не належать до серійвідомих франшиз. Такі варіанти є різних робочих -охоронців, будівельників, поліцейських і т.д. Ці герої стануть відміннимдоповненням до ряду зібраних конструкторів і гармонійно впишуться в створенийдитиною світ!

Якщо ви шукали, деможна купити в місті Київ, Одеса (або іншому регіоні України) лего (мініфігурки), ми пропонуємо вигідний варіант! При цьому замовлятифігурки лего просто - для цього створена спеціальна система пошуку.

Інші особливості продукції

Замовлення мініфігурок Легокористується виправданою популярністю. Їх оформлення подобається дітям - щобоцінити дизайн всіх моделей, досить ознайомитися з фото на сайті. Але є іінші причини, по яких варто придбати мініфігурки lego:

 1. Фігурка виготовляється з надійногоматеріалу, який відрізняється міцністю. Міні продукція також має насиченийколір, який не тьмяніє з часом.
 2. Мінімальна ціна при покупці повноїсерії.
 3. Фото мініфігурок лего відміннодемонструють гармонійність їх форм, де ретельно продумано розташуваннякожного елемента.
 4. Інтернет-магазин пропонує фігурки, які мають докладну деталізацію.
 5. Лего фігури мають рухливі кінцівки,що робить гру особливо захоплюючою.

Ми гарантуємо швидкевиконання замовлення лего фігурок незалежно від того, де знаходиться клієнт - Одеса,Харків, Львів і т.д. При цьому можна купити фігурки lego на приємних умовах!Так, ціна мініфігурок лего буде вигідною і доступною!

Сподіваємося ми змогли відповісти на питання, де ж можна замовити і купити мініфігурки лего. 

 

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6