10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

На вагу

Ціна

349
3000
ок
Виробник
Розділ
фільтр

Фанатам LEGO присвячується

Користь конструктора Лего для розвитку дітей неоціненна. Обмін, обговорення будівельної стратегії і розподіл ролей - важлива частина процесу складання. А ще краще, коли цих деталей багато, тоді польоту фантазії немає меж. Саме тому в нашому каталозі можна купити деталі Лего на вагу.

Чому варто вибрати елементи LEGO на вагу?

Було відзначено, що діти, які грають з будівельними блоками в поодинці, разом з друзями та батьками більш соціалізовані і мають високий рівень комунікативних навичок.

Організовувати, а потім виконувати - все це критично важливі навички, які можна застосовувати до будь-яких цілеспрямованих дій в житті. З цеглинками і моделями LEGO на вагу прокачати ці навички можна досить просто, не докладаючи багато зусиль. А розвиваючись в процесі гри, використовуючи процес будівництва в якості інструменту.

Створити шедевр з деталями Лего на вагу

У нас в каталозі ви можете купити лего на вагу будь-якого обсягу і конструювати все що захочете:

  1. Оригінальні елементи.
  2. Копія-оригіналу.
  3. Аксесуари з нанесеним принтом для доповнення колекції.

Обсяг в 1 кг містить приблизно 800-900 детальок. З яких ви можете відшукати відсутні деталі або створити, щось своє. Всі товари даного типу продаються насипом, тому не знаєте, який сюрприз вас чекає. У нас ви знайдете не тільки класику, а й LEGO Technic. За детальними фото пишіть нашим менеджерам в Viber.

Переваги покупки Лего насипом

Купуючи не один набір, а різні деталі на додаток або просто так ви допомагаєте дитині розвиватися.

Творчість в дії

Що приводить дитину до творчого мислення для вирішення проблеми - такий, як коливається вежа, яка може перекинутися в будь-який момент. Думки про збереження дизайну - це лише частина творчого процесу гри з кубиками LEGO і ще один важливий життєвий навик, з яким ми всі могли б впоратися.

Пригоди і експерименти

Гра з кубиками LEGO забезпечує безпечний простір для експериментів, дозволяє випробувати речі, які ніколи не пробували - а іноді і потерпіти невдачу. Від появи первісної ідеї до розчарування, коли вона не спрацьовує, створення простору для гри з ідеями - це саме той простір, який необхідно для творчого мислення і рішення проблем.

Розвиток моторики

Можливо, це само собою зрозуміло, але ми все одно скажемо: невеликі точні рухи, які необхідно координувати при складанні цегли LEGO, - це те, що допоможе зміцнити дрібну моторику дитини.

Потрібно час, щоб навчитися заспокоюватися і концентруватися - для дітей, навчання робити це без почуття розчарування або тиску допомагає створити хороші асоціації. Для дорослих гра з цеглинками LEGO може допомогти викинути з голови всі інші життєві турботи майже медитативним чином. Фактично, занурення в гру допомагає розслабитися і впоратися зі стресом.

У нас в інтернет магазині ви можете купити Лего на вагу. Для замовлення переходите до товарної картку і оформляйте покупку, використовуючи корзину. Для уточнення деталей зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону гарячої лінії. Приходьте до нас в будь-який з фірмових магазинів і ми допоможемо з вибором.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44

Соціальні мережі