10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

На вагу

Фанатам LEGO присвячується

Користь конструктора Лего для розвитку дітей неоціненна. Обмін, обговорення будівельної стратегії і розподіл ролей - важлива частина процесу складання. А ще краще, коли цих деталей багато, тоді польоту фантазії немає меж. Саме тому в нашому каталозі можна купити деталі Лего на вагу.

Чому варто вибрати елементи LEGO на вагу?

Було відзначено, що діти, які грають з будівельними блоками в поодинці, разом з друзями та батьками більш соціалізовані і мають високий рівень комунікативних навичок.

Організовувати, а потім виконувати - все це критично важливі навички, які можна застосовувати до будь-яких цілеспрямованих дій в житті. З цеглинками і моделями LEGO на вагу прокачати ці навички можна досить просто, не докладаючи багато зусиль. А розвиваючись в процесі гри, використовуючи процес будівництва в якості інструменту.

Створити шедевр з деталями Лего на вагу

У нас в каталозі ви можете купити лего на вагу будь-якого обсягу і конструювати все що захочете:

  1. Оригінальні елементи.
  2. Копія-оригіналу.
  3. Аксесуари з нанесеним принтом для доповнення колекції.

Обсяг в 1 кг містить приблизно 800-900 детальок. З яких ви можете відшукати відсутні деталі або створити, щось своє. Всі товари даного типу продаються насипом, тому не знаєте, який сюрприз вас чекає. У нас ви знайдете не тільки класику, а й LEGO Technic. За детальними фото пишіть нашим менеджерам в Viber.

Переваги покупки Лего насипом

Купуючи не один набір, а різні деталі на додаток або просто так ви допомагаєте дитині розвиватися.

Творчість в дії

Що приводить дитину до творчого мислення для вирішення проблеми - такий, як коливається вежа, яка може перекинутися в будь-який момент. Думки про збереження дизайну - це лише частина творчого процесу гри з кубиками LEGO і ще один важливий життєвий навик, з яким ми всі могли б впоратися.

Пригоди і експерименти

Гра з кубиками LEGO забезпечує безпечний простір для експериментів, дозволяє випробувати речі, які ніколи не пробували - а іноді і потерпіти невдачу. Від появи первісної ідеї до розчарування, коли вона не спрацьовує, створення простору для гри з ідеями - це саме той простір, який необхідно для творчого мислення і рішення проблем.

Розвиток моторики

Можливо, це само собою зрозуміло, але ми все одно скажемо: невеликі точні рухи, які необхідно координувати при складанні цегли LEGO, - це те, що допоможе зміцнити дрібну моторику дитини.

Потрібно час, щоб навчитися заспокоюватися і концентруватися - для дітей, навчання робити це без почуття розчарування або тиску допомагає створити хороші асоціації. Для дорослих гра з цеглинками LEGO може допомогти викинути з голови всі інші життєві турботи майже медитативним чином. Фактично, занурення в гру допомагає розслабитися і впоратися зі стресом.

У нас в інтернет магазині ви можете купити Лего на вагу. Для замовлення переходите до товарної картку і оформляйте покупку, використовуючи корзину. Для уточнення деталей зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону гарячої лінії. Приходьте до нас в будь-який з фірмових магазинів і ми допоможемо з вибором.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Одеса, вул. Пушкінська, 35 Львів, вул. Герцена, 8