Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

На вагу

Ціна

349
3000
ок
Дата релізу
Виробник
фільтр

Часті запитання

- Я можу прийти в магазин, оглянути Lego на вагу і купити тільки ті деталі, які мені потрібні?

- Так, Ви можете прийти, вибрати та купити тільки те Lego на вагу, яке Вам сподобається. Якщо ця позиція є в наявності на магазині. Мінімальна вага покупки 0.1 кг.

- Що означає "не вибірково" у назві товару?

- Lego "не вибірково" це позиція Lego насипом, який Ви можете замовити поштою. Тобто Вам відправлять Lego на вагу, яку Ви замовили, не вибираючи конкретні деталі.

- Що таке Lego Duplo?

- Lego Duplo - це конструктор Lego для дітей від 1,5 років. Перевага Duplo – це деталі великого розміру.

- У чому відмінність оригінального Lego розсипом від не оригінального?

- В оригінальному на кожній деталі є позначка "Lego". І також оригінальні деталі lego щільніше кріпляться одна до одної.

- Я можу замовити Lego "вибірково" поштою?

- Ні. Lego "вибірково" можна придбати лише у фізичному магазині. Поштою відправляємо лише lego "не вибірково".

Фанатам LEGO присвячується

Користь конструктора Лего для розвитку дітей неоціненна. Обмін, обговорення будівельної стратегії і розподіл ролей - важлива частина процесу складання. А ще краще, коли цих деталей багато, тоді польоту фантазії немає меж. Саме тому в нашому каталозі можна купити деталі Лего на вагу.

Чому варто вибрати елементи LEGO на вагу?

Було відзначено, що діти, які грають з будівельними блоками в поодинці, разом з друзями та батьками більш соціалізовані і мають високий рівень комунікативних навичок.

Організовувати, а потім виконувати - все це критично важливі навички, які можна застосовувати до будь-яких цілеспрямованих дій в житті. З цеглинками і моделями LEGO на вагу прокачати ці навички можна досить просто, не докладаючи багато зусиль. А розвиваючись в процесі гри, використовуючи процес будівництва в якості інструменту.

Створити шедевр з деталями Лего на вагу

У нас в каталозі ви можете купити лего на вагу будь-якого обсягу і конструювати все що захочете:

  1. Оригінальні елементи.
  2. Копія-оригіналу.
  3. Аксесуари з нанесеним принтом для доповнення колекції.

Обсяг в 1 кг містить приблизно 800-900 детальок. З яких ви можете відшукати відсутні деталі або створити, щось своє. Всі товари даного типу продаються насипом, тому не знаєте, який сюрприз вас чекає. У нас ви знайдете не тільки класику, а й LEGO Technic. За детальними фото пишіть нашим менеджерам в Viber.

Переваги покупки Лего насипом

Купуючи не один набір, а різні деталі на додаток або просто так ви допомагаєте дитині розвиватися.

Творчість в дії

Що приводить дитину до творчого мислення для вирішення проблеми - такий, як коливається вежа, яка може перекинутися в будь-який момент. Думки про збереження дизайну - це лише частина творчого процесу гри з кубиками LEGO і ще один важливий життєвий навик, з яким ми всі могли б впоратися.

Пригоди і експерименти

Гра з кубиками LEGO забезпечує безпечний простір для експериментів, дозволяє випробувати речі, які ніколи не пробували - а іноді і потерпіти невдачу. Від появи первісної ідеї до розчарування, коли вона не спрацьовує, створення простору для гри з ідеями - це саме той простір, який необхідно для творчого мислення і рішення проблем.

Розвиток моторики

Можливо, це само собою зрозуміло, але ми все одно скажемо: невеликі точні рухи, які необхідно координувати при складанні цегли LEGO, - це те, що допоможе зміцнити дрібну моторику дитини.

Потрібно час, щоб навчитися заспокоюватися і концентруватися - для дітей, навчання робити це без почуття розчарування або тиску допомагає створити хороші асоціації. Для дорослих гра з цеглинками LEGO може допомогти викинути з голови всі інші життєві турботи майже медитативним чином. Фактично, занурення в гру допомагає розслабитися і впоратися зі стресом.

У нас в інтернет магазині ви можете купити Лего на вагу. Для замовлення переходите до товарної картку і оформляйте покупку, використовуючи корзину. Для уточнення деталей зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону гарячої лінії. Приходьте до нас в будь-який з фірмових магазинів і ми допоможемо з вибором.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44