Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Для Поїздів ДЕТАЛІ

Показати все 50

Для Суден ДЕТАЛІ

Показати все 45

Електрика ДЕТАЛІ

Показати все 60

Ємності ДЕТАЛІ

Показати все 44

Колеса ДЕТАЛІ

Показати все 114

Кубики ДЕТАЛІ

Показати все 31

Пластини ДЕТАЛІ

Показати все 119

Плитки ДЕТАЛІ

Показати все 251

Рослини ДЕТАЛІ

Показати все 73

Скелі ДЕТАЛІ

Показати все 45

Стержні ДЕТАЛІ

Показати все 74

Для Транспорту ДЕТАЛІ

Показати все 33

Часті запитання

- Це кількість деталей в одному наборі.

- Ні, набори не розукомплектовуються.

- Усі деталі перевіряються, тому ми гарантуємо, що вони коректно працюють.

- Гарантія 14 днів.

- На Lego пластинах зручно вибудовувати цілі міста, що допомагає дітям та дорослим краще продумувати сюжет та не втрачати деталі.

Набори LEGO можна сміливо віднести до найпопулярніших іграшок у світі. За останні десятиліття вони настільки полюбилися всім, що не тільки малюки і школярі люблять збирати ці конструктори, а й дорослі часом не відмовляться приємно провести так своє дозвілля. У будь-якому віці такі ігри стануть джерелом щастя, принесуть масу задоволень і радості.

Фантастичний вибір Лего запчастин в Retromagaz

Переглянувши інструкції, якою укомплектований кожен набір ваша дитина сам або за допомогою дорослих вчиться збирати складні конструкції і моделі з маленьких ігрових елементів. Батькам добре відомо, що маленькі детальки часто розкидаються по дому, і відповідно легко губляться. Якщо вам потрібні тільки кілька унікальних деталей, то абсолютно немає ніякого сенсу витрачати гроші на нову покупку. У нашому інтернет магазині ви з легкістю зможете купити деталі Лего поштучно.

Користь і веселе проведення часу

Ваші діти хочуть побудувати власний мегаполіс з хмарочосами і іншими будівлями? Або автомобілі, поїзди і космічні кораблі, які дуже схожі на реальні? А можливо їм потрібна складна модель корабля? У цьому їм допоможуть ігрові комплекти від відомої датської компанії, які мають масу переваг:

  • будь-яка деталь розроблена з урахуванням інноваційних технологій. Всі матеріали гарантовано, безпечні і нетоксичні і абсолютно не принесуть шкоди здоров'ю малюка;
  • лінійка включає в себе ряд класичних, базових і тематичних комплектів. Кожен знайде тут забаву на свій смак;
  • розвивають посидючість, структурний, логічне та просторове мислення, сприяють розвитку дрібної моторики пальчиків. Підштовхують до самостійності, уважності, креативності і працьовитості.

Можливо, в майбутньому ваш малюк захоче стати будівельником, архітектором або інженером, а такі навички вкрай важливі для таких професій. Якщо окремі цеглинки загубилися під час гри, виправити це дуже просто. Відвідайте сайт нашого магазину, і замовте деталі Лего.

Прикупите деталі Лего поштучно для захоплюючого і цікавого конструювання

Запаски для конструкторів LEGO призначаються для заміни елементів первісного складу, у разі якщо вони втрачені. Ви з легкістю можете поміняти будівельні балки, шестерінки, осі, колеса, які потрібні для ремонту або вдосконалення будь-якого механізму. Зараз ви можете підібрати гумові рослини і детальки яскравих, барвистих кольорів випускаються виробниками. Бажано завжди тримати під рукою запасні фрагменти, для того щоб ваша дитина не засмучувався від несподіваної втрати і паузи в ігровому процесі. Якщо ви хочете урізноманітнити цікавий ігровий сюжет, то додатково можна придбати:

  1. Будівельні елементи для будинків і будівель
  2. Складові частини для кораблів.
  3. Аксесуари та рейки для поїздів.
  4. Рослини для декорації жител міні героїв.
  5. Колеса і диски.
  6. Пластини для побудови нових містечок.
  7. Детальки для Technic.

Варто відмітити, що сучасні набори можуть включати навіть мікроконтролери і різні мініатюрні датчики.

Купуйте кращу продукцію Лего деталей

Купити деталі Лего ви можете в нашому онлайн маркеті. Заходьте на наш сайт і вибирайте елементи, які вам дійсно потрібні. Наші експерти з радістю дадуть відповідь вам на питання, пов'язані з оплатою і доставкою. Також придбати товар можна через віртуальну корзину всього лише в пару кліків. Відправлення здійснюється по всій території України. Якщо ви живете в Києві, Одесі та Львові приходьте до нас особисто і забирайте своє замовлення. Ми допоможемо вам створити свою унікальну LEGO всесвіт!

 

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6