Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Консолі NINTENDO SWITCH

Показати все 113

Аксесуари NINTENDO SWITCH

Показати все 314

Ігри NINTENDO SWITCH

Показати все 563

Ваучери NINTENDO SWITCH

Показати все 1

Часті запитання

- Це інтерактивні фігурки, якими Ви можете користуватися в іграх. Залежно від гри amiibo можуть давати Вам різні плюшки: Ви можете відкрити нові режими, зброю або налаштування для персонажів, ба навіть можете розвивати здібності свого amiibo і перетворити її/його в ідеального партнера чи Вашого заклятого ворога!

- Ні, проблем у Вас не буде. Вам треба лише указати замість України інший регіон!

- Найголовніша відмінність - це те що Lite повністю портативна консоль вона не підключається до телевізора і в неї не знімаються Joy-Con. Але це і є її плюси. Lite створена, щоб Ви могли з легкістю брати її з собою та грати всюди де Вам заманеться. А в нас, до того ж є великий вибір Lite моделей різних кольорів. Тож Ви можете обрати забарвлення яке буде підходити саме до Вас!

- Одночасно можна синхронізувати до восьми бездротових контролерів. Але, максимальне число контролерів, також залежить від типу контролерів і використовуваних функцій.

- Є. Nintendo розробила свій власний геймпад - Pro Controller. Придбати Ви можете його у нас у розділі "Nintendo" - "Аксесуари".

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44