Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

КАБЕЛІ ТА ПЕРЕХІДНИКИ ПК ГЕЙМІНГ

Показати все 58

Ігри для ПК ПК ГЕЙМІНГ

Показати все 3

Часті запитання

- Які бувають типи навушників?

- Вкладиші (маленькі навушники, що вкладаються у вушну раковину), повнорозмірні навушники (у таких навушників мінімальна відстань від динаміка до вуха, у них надійна звукоізоляція, часто вони досить важкі, але це компенсується м'яким узголів'ям), накладні навушники (кріпляться на вухах, притискаючись до нього амбушурами, звук якісний, але навушники розташовуються на відстані від вуха, від чого доводиться підвищувати гучність) та внутрішньоканальні навушники (фіксуються на вушному каналі, що дає хороший звук та ізоляцію, але може викликати дискомфорт. Частіше використовується з телефонами).

- Які навушники кращі, великі чи маленькі?

- Для гри краще вибирати великі навушники. У вкладишів часто не найкращий звук, і проблеми зі звукоізоляцією. Також у маленьких навушників не завжди довгий провід, що заважає комфортній грі.

- Чим відрізняється ігрова клавіатура від звичайної?

- Часто ігрові клавіатури механічні (вони довговічні та в них висока швидкість відгуку), так само на них є підсвічування для зручності гри (підсвічування можна налаштовувати на певні кнопки, щоб швидше їх знайти) і додаткові кнопки, що настроюються.

- Яка вага має бути у мишки?

- Найкраще брати мишу якомога легше.

- З якого матеріалу краще вибрати ігрову мишу?

- У цьому питанні все індивідуально. Але є кілька моментів: не беріть глянсове покриття, якщо у Вас руки сильно потіють. Також глянець сильно забруднюється. І навпаки, якщо у Вас дуже сухі руки, то матове покриття може ковзати для Вас. Для обох варіантів найкраще брати мишку з шорсткого ПБТ пластику.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44