10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

Консолі PlayStation 5

Ціна

32999
35999
ок
Модель
Колір
Гарантія
Виробник
Платформа
Тип підключення
Обсяг пам'яті
Стан
фільтр

Прокачана платформа PlayStation 5 для нових відчуттів

Зовсім не за горами відбудеться масштабний запуск продажів плейстейшен 5, який провіщає багато унікального і цікавого в досягненнях геймінгу. Швидкісну і плавну роботу приставки забезпечує восьміядерний процесор AMD Zen 2, в якому на 15% збільшилася кількість виконуваних команд за один такт.

Ультрасучасний графічний модуль AMD RDNA 2 відрізняється неперевершеною обчислювальною потужністю, яка дозволяє мінімізувати затримки, тим самим гарантуючи кращу якість геймплея. До незаперечних переваг ставитися функціонування при низькому споживанні енергії.

Показники обсягів інноваційної оперативки GDDR6 виросли в два рази.

Вражаючі можливості управління з DualSense PS5

Новий контролер для Соні плейстейшен 5 змінився на краще, як зовні, так і зсередини. Початковий дизайн представлений в чорно-білому кольорі, де перевага надається округлим формам з плавними лініями.

Особливостями роботи джойстика PS5 стали:

 1. Наявність тактильного зворотного зв'язку для більш реалістичних відчуттів при проходженні гри.
 2. Сенсорна панель і світловий супровід розширюють можливості використання.
 3. Домогтися певної сили натискання в різних ситуаціях допоможе пара адаптивних тригерів. Наприклад, натисканням можна регулювати натяг лука.
 4. Мікрофон знаходиться на лицьовій панелі і надає можливість спілкування під час гри без додаткової гарнітури.

Вдосконалені параметри вібродатчиків по-особливому реагують на умови проходження. Тепер ходіння по грунту, асфальту або снігу буде відчуватися в кожному випадку по-різному.

На зміну кнопки Share прийшла клавіша Create. За твердженнями творців, її використання виведе ігровий процес на абсолютно новий рівень. Який саме - покаже час.

Незначне збільшення ваги геймпада дозволило добитися більшої автономності роботи за рахунок більш ємнісного акумулятора. Для зарядки передбачений швидкісний інтерфейс Type-C.

Підвищена візуалізація деталей

Впроваджена технологія трасування променів в тандемі з 4К форматом дає ефект оживаючого зображення, який наповнений глибокою деталізацією і природним світлом. У підсумку відображаються від розташованих поблизу монітора предметів промені, роблять тіньові і світлові параметри зображення природними, як ніколи раніше.

Завантаження в одну мить

З додаванням надшвидкісного накопичувача SSD, системи введення та виведення розробка Sony PlayStation 5 стала надзвичайно спритною. Переходити з одного рівня на інший, переміщати героя в різні місця і здійснювати інші тимчасові перезавантаження тепер можна без утомливих очікувань. Всі зміни вантажаться зі швидкістю блискавки, що дозволяє забути про поняття завантаження взагалі.

Живе звучання Соні плейстейшен 5

З головою поринути в більш глибокий ігровий процес з перших секунд стало можливим з технологією 3D Audio.

Для досягнення об'ємного звуку в 3D якості достатнь лише потужності динаміків самого телевізора. Навіть без дорогої акустики, геймер почує кожен шерех від рухів супротивника, падаючі краплі дощу, пориви вітру та інші навколишні звуки з підвищеною чіткістю і неперевершеною об'ємністю. Тепер ніщо не завадить відчути себе учасником віртуальних дій.

Ціна Sony PlayStation 5 повністю відповідає заявленим особливостям:

 • можливість запуску Blu-ray дисків з більш об'ємними графічними даними;
 • підтримка ігор попередньої версії;
 • сумісність зі старим шоломом віртуальності;
 • отримання чіткого і насиченого зображення, прирівнюється до вирішення 8К;
 • для спільної гри можна об'єднати PS5 з її попередницею.

Швидкий перехід в режим сну для економії енергії

Прямо в ході гри можна перевести консоль в сплячий режим. У порівнянні з PlayStation 4, в такому стані, вона споживає в 17 разів менше електроенергії.

Інтерфейсні підключення для розширення можливостей

 • Для підключення до додаткової акустичної системі агрегат має роз'єм AUX.
 • За допомогою HDMI-порту систему можна підключити до ТВ, і навіть домашніх кінотеатрів.
 • Зв'язок з геймпадом, зовнішніми накопичувачами та іншими пристроями можна здійснювати через USB-вхід.
 • Наявність WI-Fi надає відмінну можливість виходу в онлайн-мережа для мережевих ігор або перегляду будь-якого контенту.

Відчути всі перевагу графіки і випробувати нові функції Sony PlayStation 5 можна зовсім скоро. Ціна на плейстейшен 5 відображає високу продуктивність, якість збірки, надійні і продуктивні комплектуючі.

Стати одним з перших володарів плейстейшен 5, яку незабаром можна буде купити в онлайн-маркеті Retromagaz, щоб відчути всю міць і перевага ігрового контенту.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Одеса, вул. Пушкінська, 35 Львів, вул. Герцена, 8