Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Госп. Інвентар АКСЕСУАРИ ДЛЯ ФІГУРОК

Показати все 59

Зброя АКСЕСУАРИ ДЛЯ ФІГУРОК

Показати все 402

Їжа АКСЕСУАРИ ДЛЯ ФІГУРОК

Показати все 47

Посуд АКСЕСУАРИ ДЛЯ ФІГУРОК

Показати все 64

Спорт АКСЕСУАРИ ДЛЯ ФІГУРОК

Показати все 45

Інше АКСЕСУАРИ ДЛЯ ФІГУРОК

Показати все 145

Часті запитання

- Так, будь-які аксесуари підходять до будь-яких фігурок.

- Якщо в назві написана певна кількість штук, це означає, що у вас буде набір з такою кількістю однакових аксесуарів.

- Ви можете знайти його або за номером, вбивши номер у пошуковій системі у нас на сайті, або по фото на сайті. Попереджаємо, що деяких аксесуарів може не бути в наявності.

- Для складання світлового меча Вам знадобляться рукоятка та стрижень. Рукоятку можна знайти під номером 64567, а стрижень під номером 30374, у нас на сайті через пошукову систему. І у рукояток і у стрижнів великий вибір кольорів, так що Ви зможете зібрати свій індивідуальний світловий меч!

- Можна, деякі аксесуари можна з'єднувати. Зрештою, все залежить тільки від Вашої фантазії.

Корпорація LEGO ось уже багато років є провідним виробником дитячих конструкторів в світі. Сучасні набори цього бренду подаються не просто іграшками, а цілими винаходами. Вони припали до смаку, не тільки дітям, а й їхнім батькам. Цікаві зборів з мініатюрними чоловічками дозволяють на час, стає героями фантастичних пригод та історій. З ними дітлахи знайомляться з різними героями і дізнаються безліч цікавих фактів про навколишній світ. Для того щоб зробити ігри мега цікавими, необхідно придбати аксесуари для Лего чоловічків.

Захоплюючі ігри з Лего аксесуарами для мініфігурок

Ви хочете розширити колекцію мініфігурок для фантастично приголомшливих ігор вашої дитини? В асортименті нашого онлайн маркету ви зможете підібрати захоплюючі доповнення, які додадуть абсолютно новий рівень в ваше зібрання для нових сценаріїв:

 • гранати і боєприпаси;
 • луки, арбалети і стріли;
 • піки і списи;
 • шаблі, мечі та кинджали;
 • сокири і армійські багнет ножі;
 • гармати і танки;
 • шоломи, шапки і каски;
 • захисні щити;
 • патронташі на ремені;
 • револьвери і мушкети;
 • бластери і світлові мечі;
 • додаткові леза, рукоятки і стрижні;
 • предмети одягу і головні убори;
 • військова амуніція;
 • транспорт та інші доповнення;
 • різні окремі частини для Лего фігурок.

Іграшки для самостійності

Мініатюрні чоловічки, до яких можна додати масу всіляких аксесуарів сприяють розвитку логічних навичок, дрібної моторики пальчиків вашої дитини і допоможуть йому вирішувати всілякі завдання самостійно, без допомоги дорослих. При цьому вони відчують радість і гордість від особисто створення чогось нового. Відкрийте упаковку і поринете в світ захоплюючих іграшок LEGO. Це постійне веселощі, для якого ну потрібно нічого, крім уяви. У нас ви знайдете різні доповнення до серій Сіті, Star Wars, Лего Френдс, Гаррі Поттер, Ніндзя і багатьох інших

Зброя із зібрання Лего аксесуарів

LEGO зброю - це військові атрибути, які повністю сумісні з маленькими чоловічками. Ви з легкістю можете забезпечити іграшкових персонажів різних арсеналом. І тоді іграшковий спецназ буде протистояти злочинцям, армії об'єднаються в боротьбі з тероризмом, а звичайні жителі зможуть захищати свої міста від зомбі та інших монстрів. Кожна деталь відповідає окремій тематиці і епосі.

Переваги та гарантована якість Лего аксесуарів

 1. Доповнять кожен ігровий набір.
 2. Чи відповідають вимогам понад якості і надійної безпеки.
 3. Стовідсотково сумісні з кожним персонажем.
 4. Чи є багатофункціональними.
 5. Будь атрибут максимально деталізовано.
 6. Без зусиль піддаються збирання та розбирання.
 7. Найменша деталь упаковується в нешкідливий.
 8. Оснащені зрозумілими і простими інструкціями з картинками.

Безпека перш за все

Всі складові частини продукції Лего відповідають найбільш високим і суворим світовим стандартам якості. Елементи в обов'язковому порядку випробовуються на нагрів, скручування, розтяжку і удар.

Купіть Лего аксесуари в Retromagaz для веселощів і радості дитини

Придбати всілякі фігурки Лего чоловічків і аксесуари на будь-який смак ви можете в нашому інтернет магазині. Пишіть або телефонуйте і наші експерти з радістю дадуть відповідь вам на всі виниклі питання з приводу підбору, оплати і доставки. Для вашої зручності ми працюємо 7 днів на тиждень, без вихідних. Замовлення відправляються по всій території України. Якщо ви житель Києва, Львова та Одеси відвідайте наші магазини, розташовані в цих містах і особисто вибирайте і робіть покупки.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6