Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Манґи, Манхви

фільтр
Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 1 Новий - Retromagaz

Новий

Манхва Тільки Я Візьму Новий Рівень. Том 1 Новий
1

399 ₴

очікується

Манґа Шлях Домогосподаря. Том 1 9786177756643 Новий - Retromagaz

Новий

Манґа Шлях Домогосподаря. Том 1 9786177756643 Новий
0

169 ₴

очікується

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Часті запитання

Манґа — це японський вид коміксів, який охоплює широкий спектр жанрів і стилів. Вона здобула величезну популярність завдяки унікальній техніці оповіді, цікавим персонажам та незвичним малюнкам, які захоплюють розуми читачів різного віку.

RetroMagaz пропонує широкий вибір жанрів, включаючи екшн, романтику, фентезі, наукову фантастику, історичні та багато іншого. Ви знайдете щось на будь-який смак.

RetroMagaz задовольняє потреби читачів різного віку, пропонуючи манґу для різних вікових груп, зокрема для дітей, молоді та зрілої аудиторії. У нас є варіанти для кожного.

RetroMagaz продовжує оновлювати та доповнювати категорію «манґа» новими виданнями, гарантуючи, що читачі матимуть можливість придбати найновіші видання українською.

В РетроМагазі манґи представленні виключно в українському перекладі від провідних українських видань — Vovkulaka та Mimir Media. Асортимент в RetroMagaz постійно розширюється, тому у майбутньому можлива поява манґи мовою оригіналу. 

Манґа — вид японського мистецтва, який захопив увесь світ своєю незвичністю. Унікальний візуальний стиль манґи та здатність розповідати історії у художньо витончений спосіб — зробили її однією з найпопулярніших форм оповіді сьогодні. Мільйони людей з захопленням читають та вивчають історії, що розгортаються на ілюстрованих сторінках цих японських коміксів. Після буму аніме на початку 2000-х та нового витку зацікавленості японською культурою серед молоді, люди в усьому світі, та зокрема в Україні, почали проявляти інтерес до манґи. Зараз вони мають величезний попит серед шанувальників аніме та японської культури загалом. В RetroMagaz у тебе є можливість відкрити для себе світ нового тайтлу з чималим асортиментом манґ та манхв. Досліджуйте наш сайт та знаходьте те, що цікавить саме вас.

Що таке манґа

Манґа — це форма коміксів та графічних романів, що виникла в Японії. Слово manga походить від двох японських слів: «man», значення якого «примхливий» або «імпровізований», і «ga», що перекладається як «малюнки».

В Японії термін «манґа» стосується не лише коміксів, але і карикатур. Однак за межами Японії він широко використовується для позначення коміксів, що були видані в Японії.

Історії, що розгортаються на сторінках манґи зазвичай виконані у чорно-білому кольорі, щоб читачам було легше сприймати великий обсяг контенту, не відволікаючись на сторонні речі. Однак існують деякі повнокольорові спеціальні випуски.

Подібно американським коміксам — манґи зазвичай публікуються у вигляді розділів, які виходять щотижня або щомісяця, а потім посерійно публікуються у великих журналах манґи. Разом ці глави манґи публікуються як томи танкобонів, часто в м'якій обкладинці, за рідким винятком танкобони бувають виконані у твердій обкладинці.

Манґа завжди тісно була пов'язана з японською культурою та суспільством і охоплювала широкий спектр тем, серед яких романтичні мелодрами, спорт, наукова фантастика, фентезі, жахи тощо.

Хоч першочергово манґа і була орієнтована на японську аудиторію. Однак зараз вона набуває все більшої популярності в західних країнах завдяки своєму унікальному художньому стилю та захопливим сюжетам, які підкорюють серця не лише «анімешників», але і людей що менше знайомі з японською культурою.

Вона продовжує розвиватися, включаючи нові теми та ідеї, дозволяючи читачам досліджувати різні аспекти японської культури.

Три головні категорії манги для різного віку

Манґи, як і будь-який продукт у світі створюється для різних вікових категорій Залежно від змісту манги можна розділити на три основні демографічні групи. Це манґа сьонен, сьодзьо та кодомомуке.

  1. Сьонен-манґа — це жанр, що орієнтований на хлопчиків віком від 10 до 18 років, а сюжети зосереджені на пригодах, дружбі та битвах. На обкладинках цих манґ зазвичай зображені герої-чоловіки в динамічних позах. Сюжети сьонен-манґи часто мають елемент комедії та, як правило, містять багато екшн-сцен. Іноді вони також зображають дорослішання персонажів та їхню дружбу між собою. З найвідоміших таких манґ можна виділити Dragon Ball, Naruto та One Piece.
  2. Сьодзьо манґа — цей жанр орієнтований на дівчат-підлітків, віком від 10 до 18 років. Зазвичай центральною темою сьодзьо стають стосунки, емоції і драма. Такі історії часто містять ідеалізований роман між головними героями та теми, пов'язані з дорослішанням. Їх обкладинки як правило, прикрашені милими рожевими квітами, чи іншими милими зображеннями, що відображає зосередженість манґи на драматично-романтичному настрою. Найпопулярнішими такими Сьодзьо манґами є Sailor Moon, Cardcaptor Sakura та Fruits Basket.
  3. Кодомо манґа — такі манґи створені спеціально для дітей, а головний віковий діапазон читачів такої літератури 4-10 років. Ці манґи часто містять історії з простими сюжетами, які підкреслюють моральні уроки. Ці серії манги часто безтурботні, зосереджені на дружбі та яскравих пригодах. Художній стиль кодомо-манґи зазвичай досить яскравий і барвистий, з милими персонажами та часто комічними ілюстраціями, що роблять манґу приємною для читання. Серед відомих таких творів одразу пригадуються Doraemon, Crayon Shin-chan та, звісно, Pokemon.

Що таке манхва

Манхва — це корейська варіація манґи. Ця назва є спільною для коміксів і друкованих карикатур у Кореї, подібно до Японії, в Китаї ж вони мають іншу назву «маньхуа». Manhwa має багато спільного зі своїм японським аналогом, можливо навіть більше ніж здається на перший погляд. Наприклад манхви висвітлюють схожі теми, а саме романтичні історії, фентезійні, а також в них часто знаходиться місце і комедії.

Манхва також нещодавно пережила сплеск популярності, оскільки шанувальники манґи шукають нові та захопливі історії. Шанувальники аніме-культури позитивно відреагували на унікальний художній стиль манхви та підхід до розповіді. В RetroMagaz представлені манхви видавництва Mimir Media, які видають українською манхви «Раеліана: Наречена Герцога За Контрактом», «Тільки Я Візьму Новий Рівень» та інші.

Відмінності між манґа та манхва

Хоча манґа і манхва належать до коміксів, вони демонструють помітні відмінності з точки зору культурних впливів, художніх стилів і технік оповіді. Манґа, як правило, дотримується чорно-білого стилю з пропрацьованими деталями, а з іншого боку, манхва часто використовує яскраві кольори, різноманітні художні стилі та тяжіє до серіалізованого оповідання з інтригуючими сюжетними лініями. Ці відмінності сприяють створенню унікального колориту та традицій оповіді манґи та манхви, що робить їх різноманітними та самобутніми.

Манґи та манхви у RetroMagaz

RetroMagaz не міг не відреагувати на попит манґи та манхви що зростає серед української спільноти. Ми поступово розширюємо свій асортимент, аби задовольняти потреби шанувальників японської та корейської культури в Україні. Завітавши до наших магазинів в Києві, Одесі, або Львові ви знайдете приємні ціни та зможете легко купити манґу в Україні. Якщо у вас немає можливості відвідати наш фізичний магазин, в такому разі ви завжди можете досліджувати наш сайт та скористатись допомогою наших онлайн-консультантів, які допоможуть вам обрати цікавий тайтл. Замовляйте доставлення Новою Поштою і отримуйте товар в найкоротші строки та занурюйтесь у вигадливий світ східного мистецтва коміксів.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44