Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Артбуки

фільтр
Артбук Світ гри Коса Якуб Ружальський Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри Коса Якуб Ружальський Новий
0

559 ₴

очікується

Артбук Світ Відьмака CD Projekt RED Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ Відьмака CD Projekt RED Новий
0

999 ₴

очікується

Артбук Cвіт гри Hearthstone Роберт Брукс Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Cвіт гри Hearthstone Роберт Брукс Новий
1

699 ₴

очікується

Артбук Світ гри The Last of Us ІІ Ubisoft Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри The Last of Us ІІ Ubisoft Новий
0

739 ₴

очікується

Артбук Світ гри Far Cry 6 Ubisoft Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри Far Cry 6 Ubisoft Новий
0

589 ₴

очікується

Артбук Ігровий світ трилогії Mass Effect BioWare Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Ігровий світ трилогії Mass Effect BioWare Новий
0

799 ₴

очікується

Артбук Світ гри Horizon Zero Dawn Ubisoft Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри Horizon Zero Dawn Ubisoft Новий
0

809 ₴

очікується

Артбук Світ гри God of War Dark Horse Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри God of War Dark Horse Новий
0

599 ₴

очікується

Артбук Світ гри Cyberpunk 2077 Марцин Батильда Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри Cyberpunk 2077 Марцин Батильда Новий
0

899 ₴

очікується

Артбук Світ гри Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft Новий
0

669 ₴

очікується

Артбук Світ гри The Last of Us Dark Horse Новий - Retromagaz

Новий

Артбук Світ гри The Last of Us Dark Horse Новий
1

749 ₴

очікується

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Часті запитання

Артбуки пропонують особливий досвід, поєднуючи візуальне мистецтво з книжковою формою. Вони представляють собою колекцію робіт, що дозволяють читачам дізнатись більше про процес створення візуальної складової відеогри, кінофільму, або серіалу. Артбуки часто містять коментарі, додаткові пояснення худодників та дизайнерів і вони дозволяють зазирнути за лаштунки творчого процесу, що поглиблює розуміння та оцінку фінального матеріалу читачем.

Безумовно! Артбуки розраховані на широке коло читачів. Поціновувачі мистецтва зможуть оцінити роботу художників на всіх етапах, оцінити чернові варіанти та порівняти їх з фінальним результатом. Пересічні читачі зможуть насолодитися яскравими візуальними образами, дослідити різні теми, які були закладені в той чи інший образ та отримати ширше розуміння про процес створення візуальної складової їх улюбленої гри, або фільму.

Так, артбуки часто мають цінність як предмети колекціонування. Обмежені видання, підписані копії, артбуки, що були видані обмеженим тиражем, або ті, що йшли лише як доповнення до колекційного видання. Такі артубки можуть стати цінним надбанням для колекціонерів.

Так, адже в артбуках представлені окрмі замальовки, багато чернеток та поетапно відображений процес створення окремих персонажів, локацій та світів. Артбуки можуть бути цінними, як посібник, за яким можна пробувати вчитись малювати самому, адже вони містять візуальні приклади, а часто ще і додаткові коментарі художників та дизайнерів.

Звісно! Артбуки — це винятковий подарунок для поціновувачів мистецтва, творчих особистостей та, навіть, звичайних геймерів та кіноманів. Шанувальники завжди прагнуть досліджувати світи, які їм припадають до душі, а артбук дає таку можливість. Артбуки можуть стати джерелом натхнення, прищепити любов до мистецтва та творчості. Незалежно від того, чи даруєте ви артбук з якоїсь особливої нагоди, чи просто хочете висловити свою вдячність, це жест, який прославляє художнє вираження  та заохочує до творчості.

Зараз для багатьох геймерів артбуки стали можливістю детальніше вивчити історію створення їх улюблених відеогрових світів. Артбуки зараз це свого роду спосіб закарбувати напрацювання художників та поділитись ними з шанувальниками. Сьогодні артбук може займати виконувати різні ролі, зокрема, бути теоретичним посібником, каталогом, друкованою виставкою робіт і, власне, твором мистецтва, доповненням до вже існуючого витвору. В RetroMagaz представлені різні артбуки, які задовольнять потреби як палких геймерів, так і завзятих кіноманів та шанувальників серіалів. Наш асортимент завжди розширюється, а тому ви завжди зможете поповнити свою колекцію тим, що буде вам до вподоби.

Що ж таке артбук

Графічний альбом, або артбук — це скарбниця творчості художників, що працюють над створенням візуальної частини ігрових, кінематографічних та серіальних світів. Проста відповідь для тих, хто не знайомий з артбуками, може звучати так: артбук — це мистецтво у книжковій формі.

Артбук — це своєрідний засіб художнього вираження, який використовує форму або функцію «книги». Саме мистецька самобутність та несамовитість, що проявляється в ілюстрації, виборі матеріалів, процесі створення, верстці та дизайні, робить її справжнім мистецьким об'єктом. Адже книга, яка містить лише текст — це просто книга; навіть якщо її автором є художник, це буде книга, якій місце в книгарні або на полицях бібліотеки. Артбуки ж різняться за своїм наповненням: деякі містять лише слова, а деякі — лише ілюстрації, проте більшість з них поєднують в собі і те, і інше.

Оскільки артбуки є творами візуального мистецтва, підхід до їх створення різниться від того, що застосовується при створенні звичайних книжок, адже головний акцент робиться саме на ілюстраціях. Однак часто художники також створюють філософські та критичні висловлювання, автобіографії та інші види письма, які не бажають, щоб на них вішали ярлик візуального мистецтва.

Що відрізняє артбук від звичайної книги?

Насправді єдине, що дійсно ріднить артбук з книгою, так це задум художника, і художники використовують книгу як джерело натхнення у безліч способів і технік, від традиційних до експериментальних. Книга може бути виготовлена друкарським способом або вручну, сторінки можуть бути проілюстровані комп'ютерними зображеннями або дешевими фотокопіями; книги стають своєрідними скульптурами, крихітними і гігантськими; книги зазнають деконструкції, змінюють свою конфігурацію.

Той факт, що книги переплетені, не означає, однак, фіксованого порядку або послідовності, і більшість художників використовують книги, які були, очікуванням читача, заснованим на роках занурення в романи, есе і книгознавство, в тому сенсі, що структура буде містити початок, середину або середину і кінець.

Артбуки виготовляють з усіх видів матеріалів, використовують нетрадиційні об'єкти, випускають унікальними або обмеженими накладами, а також випускають лише у кількох примірниках. Маючи різноманітні ідеї, художники продовжують досліджувати нові незвичні форми, гратися зі змісту та структурою традиційної книги.

Історія мистецтва артбуків

Не дивлячись на те, що художники ілюстрували слова інших людей у книгах ще з часів появи друкованої книги ще у 1400-х роках, книга як арт-об'єкт — це продукт XX сторіччя. У Європі починаючи з 1950-х років художники експериментували з форматом книги, створюючи книги з унікальним друком і палітуркою, наприклад, з прорізами або отворами на сторінках, а також унікальними формами палітурки. У Сполучених Штатах Америки митець Ед Руш випустив один з перших артбуків, що складався з добірок фотографій із заголовком на обкладинці та малозмістовним текстом. Інші художники використовували книжковий формат для створення наративів на складні або емоційні теми, а дехто використовував як дешевий, портативний спосіб зробити свої роботи доступними для ширшої аудиторії, ніж це дозволяли галереї та музеї.

Сьогодні артбуки — це твори на перетині поліграфії, фотографії, поезії, експериментального наративу, візуального мистецтва, графічного дизайну та видавничої справи. Артбуки посідають почесне місце в колекціях музеїв, бібліотек і книголюбів, ними цікавляться мистецтвознавці та критики, які пишуть про мистецтво, а в мистецьких школах існують численні студійні програми, присвячені артбукам, що відкривають нові покоління художників, які створюють книжки. Їх досліджують, їх вивчають, ними захоплюються та насолоджуються.

Сучасний артбук, як відображення попкультури

В наші дні артбуки стали неймовірно поширеними, особливо серед творців кіно, серіалів, мультиплікації та відеоігор. Це ті галузі, що завжди співпрацюють з художниками, які допомагають створювати та візуально насичувати нові вигадливі світи сценаристам, режисерам та розробникам відеоігор. Для таких художників, артбук став місцем, де вони могли б закарбувати свою роботу: ту що побачили мільйони глядачів або геймерів, та ту, яка могла назавжди залишитись на чернетках митця.

Видавці та великі студії також вбачають в цьому спосіб додаткового заробітку на створеному продукту, а шанувальники в такий спосіб можуть детальніше ознайомитись зі світом, що так припав їм до душі. В сучасних артбуках на читача чекає яскраве свято з улюбленими героями культових фантастичних фільмів, які сформували нашу колективну свідомість та ігор, до яких ми з захопленням повертаємось знову і знову.

Артбуки в RetroMagaz

Пориньте у химерний світ арту на сторінках книжок, де яскраві кольори та сміливі графічні елементи продовжують життя культових ігрових та кінематографічних світів. Чи то культовий соулс-лайк Bloodborne — відомий витвір пана Хідетака Міядзакі, який всім запам’ятався своїм видовищним дизайном локацій та босів; або нова частина God of War, де геймдизайнери та художники відтворили скандинавський міфічний пантеон — артбуки цих та інших ігрових світів представлені на полицях РетроМагазу. Завітайте до нашого магазина у Києві, Одесі або Львові, чи досліджуйте розділ «артбук» на нашому сайті і обирайте той, який вам до вподоби. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших онлайн-консультантів, які завжди вам радо допоможуть.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44