Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Джойстик PS5

фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Джойстики для PS5 - відкривай нові можливості та відчуття у грі

Тепер віртуальні світи PlayStation 5 можна проходити з оновленим геймпадом Sony Dualsense. На відміну від DualShock 4, Dualsense 5 гарантує більш яскравіші відчуття під час гри. Playstation 5 gamepad є цікавим і нестандартним рішенням не тільки для користувачів, але і для самих Sony, оскільки в цю версію геймпада, у порівнянні з класичними моделями чотирьох поколінь DualShock, було внесено багато змін.

Dualsense PS5 - повне занурення у віртуальний світ

Завдяки інноваційному підходу при розробці Playstation 5 Dualsense Sony не лише створили унікальний та функціональний геймпад Дуалсенс, а й зберегли переваги попередньої версії. Також було проведено зміни у дизайні, які роблять процес гри більш комфортним. Наприклад, у Dualsense змінилося розташування деяких клавіш та їх відстань у співвідношенні один з одним, а також відрізняється форма корпусу, яка при цьому все ще залишається ергономічною. Також на джойстику Соні Плейстейшен 5 кнопку "Share" було замінено на "Create", за допомогою якої можна робити скріншоти, записувати інформацію та ділиться нею. Величезними перевагами бездротового контролера Dualsense є:

  • вбудований мікрофон;

  • тактильна віддача;

  • адаптивні тригери, за допомогою яких можна відчувати опір на натискання.

Купити джойстики ПС5 у Києві та Україні.

Зараз все більше людей бажають проводити вільний час у віртуальному світі. І саме консолі з оновленими геймпадами дають можливість за допомогою гри подорожувати із реальності у минуле чи майбутнє. Замовити геймпад Dualsense для переміщення віртуальним світом за найкращою ціною можете в інтернет-магазині, а також у фірмових магазинах Retromagaz в Одесі, Києві та Львові або за телефоном. Відгуки про використання аксесуарів, у тому числі геймпадів для Playstation 5 пишіть на нашому сайті.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44