Зарядний Пристрій EcoFlow RIVER EFRIVER600-EU, PB930401 Black 288 Wh 600 W
Код: НФ-00031479
Зарядний Пристрій EcoFlow RIVER EFRIVER600-EU, PB930401 Black 288 Wh 600 W - Retromagaz watermark - Retromagaz
Код: НФ-00031479
очікується
Коли товар з'явиться в наявності, його ціна може бути іншою.
очікується
Хочу
Характеристики
  • Тип
    Зарядний Пристрій
  • Виробник
    EcoFlow
  • Модель
    RIVER
  • Код Товару
    EFRIVER600-EU, PB930401
  • Колір
    Black
  • Акумулятор
    288 Wh
  • Інтерфейси
    DC 2шт, USB 3шт, USB Type-C, Автомобільна розетка, Розетка AC 2шт
  • Потужність
    600 W
  • Комплектація
  • Країна Виробник
    Китай
  • Гарантія
    12 Місяців
Опис
ЗАРЯДКА ВІД 0–80 % ПРОТЯГОМ 1 ГОДИНИ
ЖИВЛЕННЯ ШИРОКОГО ДІАПАЗОНУ ПРИЛАДІВ
RIVER може живити деякі пристрої потужністю до 1800 Вт з увімкненим режимом X-Boost, який дозволяє живити близько 80% основних пристроїв, таких як кухонна техніка та інструменти та прилади для дому, на зразок фена, пилососа. Використовуйте пристрої потужністю менше 1200 Вт для найкращого використання результату.
Вихідні параметри
  • Підключення пристроїв: USBx3, USB Type-Cх1, авторозетка 12в, Розетка 230В х2
  • Потужність, Вт: 600
  • Швидке заряджання пристроїв: Qualcomm Quick Charge 3.0
  • Безпровідна зарядка: немає
  • Зарядка ноутбука: є
Батарея
  • Технологія: Li-Ion
  • Зарядка: авторозетка / розетка / сонячна панель
  • Параметри заряду: 12В / 24В 10А, 10-25В 10А, 220-240В 250Вт
  • Швидке заряджання акумулятора: є
Фізичні параметри
  • Колір: чорний
  • Індикація: LCD Дисплей
Відгуки
Поки що ніхто не залишив відгук. Будеш першим?:)
Залишити відгук