Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Ігри на Xbox One, Виробник Microsoft

Обрані фільтри

  • Microsoft
Скинути все
Ціна

ок
Макс. Кількість Гравців
фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Часті запитання

- Ігри, які Ви встановили, коли у Вас був активований Xbox Game Pass, продовжують працювати після їх видалення з каталогу Game Pass, тільки якщо Ви їх купите.

- Щоб грати онлайн, обов'язково потрібна підписка Live Gold. Придбати по вигіднішій ціні її можна у нас у розділі "XBox One" - "Ваучери".

- Так, можете. Проте, не всі ігри від XBox 360 підходять на XBox One. Перед тим як вставляти диск у XBox One, подивіться на офіційному сайті Microsoft список сумісних ігор.

- Так, Ви зможете грати якщо обліковий запис на якому активовані підписки стоїть як домашній. Але, через якийсь час Xbox може попросити Вас зайти в мережу, що б переконатися що це дійсно Ви.

- Так можете. Якщо гра в яку Ви хочете програти підтримує crossplay і також якщо це ігри з підтримкою Xbox Play Anywhere.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Львів, вул. Шпитальна 22 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44