09:00 - 20:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

Ігри PlayStation VR

фільтр

Після появи Sony PS VR для PS4, PS4 Slim та PS4 Pro минуло кілька років і багато юзерів вже зацінили усі переваги віртуальної реальності, якісної гарнітури та чудових ігор. Наразі PlayStation VR є бестселером у світі, завдяки своїй високій якості та можливості підключатися до консолі, у той час, коли інші моделі потребують високопродуктивні комп’ютери. Ще одна ключова перевага PS4 VR – ігри. Компанія Sony активно створюють високі за якістю ігри для vr-системи.

Ігри для PS VR

Найкращих ігор VR для PS4 дуже багато і тому складно виділити певну з них. Також є ті ігри, які попередньо створювалися для PS4, але зрештою були випущені на PS VR. До того ж, для PS VR стали виходити ексклюзивні кращі ігри. Велика перевага такого процесу – великий вибір для геймера. Є безліч ігор різні за жанрами і кожен може знайти для себе гру за інтересом. Ось кілька ігор для Playstation VR, які можуть стати для вас цікавими:

  1. BORDERLANDS 2 VR. Ця гра від Gearbox. Для неї не обов'язкове використання ps move. Це гра – фантастичне полювання на скарби в нереальному світі “Божевільного Макса”. На відміну від оригінальної гри, ви знаходитесь точно у центрі яскравого та жорстокого світу, де вам потрібно буде змагатися з хвилями незвичайних істот, збирати унікальну зброю та досліджувати дивний світ, який вас оточує. Ви можете налаштувати комфортні умови для гри за допомогою DualShock або Move, щоб не виникло внутрішнього дискомфорту. До таких налаштувань відносяться рух, телепортація та затуманення бічного зору.
  2. ASTRO BOT: RESCUE MISSION. Розробники – Japan Studio. Ця гра була однією з найочікуваніших для PS4 VR. Це відмінний платформер, який є у доступі до будь-якої системи, але по-справжньому розкривається тільки у віртуальній реальності.
  3. TETRIS EFFECT. Ця гра від Resonair, Monstars. Це втілення звичайного тетрісу у віртуальну реальність вийшло неймовірним. На кожному рівні на вас чекає зміна локації, музики, графіки. Якщо ви думаєте, що це так просто, то помиляєтесь. Ця гра дуже затягує і є чудовим прикладом ігор VR.

Ви також можете зануритися у каталог ігор Плейстейшен Віар від Retromagaz та знайти свою ідеальну гру, яка допоможе вам відчути справжні переваги віртуальної реальності.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44

Соціальні мережі