Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

PlayStation VR

фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Sony PlayStation VR: поза межами можливого

Останнім часом галузь віртуальної реальності розвивається дуже швидкими темпами і компанія Sony також вирішила взяти участь у перегонах та створила свій шолом PS VR. За допомогою цього шолому VR користувач може повністю зануритися в незрівнянну атмосферу нової ери в геймерській індустрії.

Що таке Sony PlayStation VR

PlayStation VR – це шолом віртуальної реальності, який функціонує з ігровою консоллю PS4. PS VR може виводити зображення і на шолом, і на телевізор одночасно. Важливо, що PS VR може працювати з контролером PS4 – DualShock 4, але також працює з контроллером PS move. За технічними характеристиками  Sony VR має 5,7-дюймовий oled дисплей з 1080р. Гарнітура має процесорну панель, яка транслює відео на екран телевізору та обробляє ефект 3D-аудіо. Серед інших переваг можно вказати частоту оновлення – 120 ГЦ, 3D звучання в навушниках та низьку затримку зображення. Дисплей справді вражає якістю, бо забезпечує чудову картинку, яка не розмивається під час руху головою, а це важливо.

На сайті інтернет-магазину Retromagaz ви зможете знайти шолом PS VR, набори PS VR з камерою PS v2, безліч ігор, які підтримують режим vr. Наприклад, ви можете відразу зіграти в Rigs Mechanized Combat League або Starblood Arena, Batman Arkham та багато інших. Також на сайті представлені PlayStation VR Mega Pack.

Що таке PlayStation VR Mega Pack

З моменту появи PS VR, стався великий вибух інтересу до провідників у віртуальну реальність. І це зрозуміло, адже за допомогою PS VR ви можете повноцінно зануритися в фантастичний світ гри. А за допомого PS VR Mega Pack це стало доступним. 

PS VR Mega Pack – це унікальний набір, який містить все, що потрібно для занурення у віртуальну реальність. Перш за все це гарнітура PS VR, PS camera, а також п’ять ваучерів на завантаження ігор для PS VR. У мега пак входять кілька крутих ігор – Astro Bot Rescue Mission, також The Elder Scrolls V: Skyrim VR, яка відома своїм відкритим світом та цікавими пригодами. Ще одна гра, яка входить в набір – WipEout Omega Collection – дуже динамічна та яскрава. Для тих, хто прагне гострих відчуттів є DOOM VFR. І найголовніше – PlayStation VR Worlds – колекція розваг у віртуальній реальності. 

Підтримувати PS VR можут не тільки PS4 pro, а й PS4 та PS4 slim. 

Знайти PlayStation VR Mega Pack за приємною ціною ви можете у Retromagaz.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44