Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Lego Legends of Chima, Виробник Lego

фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Лего чим міні фігурка купити

А адже ще зовсім недавно, прекрасне королівство Чима було схоже на рай, який спустився на землю. Тепер, це небачене раніше місце, найбільше схоже вже не на райські кущі, а скоріше на дике, первісне поле битви. Б'ються на ньому, постійно, до зубів озброєні, вісім кланів воїнів-звірів. Кращі, колись, приятелі - стали тепер непримиренними ворогами.

Безперервний бій ведеться за найбільший скарб землі Чима - енергією природи ЧИ, що відповідає за існування всього живого, що може як дарувати життя, відібрати її. Адже ця природна енергія служить одночасно, і джерелом життєвої сили, і зосередженням сили руйнівною, згубної для всього живого.

Тільки кілька справжніх героїв здатні усвідомити справжнє могутність енергії Чі, а також те, до чого може привести неправильне її застосування.

Історія Чима

Кілька тисяч років, достовірно не відомо скільки саме, королівством Чима правили клани тварин. Крокодили і леви, горили і вовки, орли, ворони, ведмеді, носороги - всі ці тварини жили в світі і добробут. Їх співпраця і процвітання тривало довгі століття, поки не прийшло ЗЛО, що не вибухнув конфлікт, здатний розірвати на частини колись благодатне місце.

Клан левів, був першим, хто випив з животворящого джерела, на правах першопроходців, вони привласнили собі право, точніше - поставили собі за обов'язок, захищати і зберігати джерело стародавньої енергії. Жоден з інших кланів не претендував на першість левів в цьому питанні. Всі звірині клани підтримували саме такий розподіл сил.

Тварини використовували життєдайну силу джерела для творення, процвітання - підживлювали все використовуване обладнання і пристосування, посилювали власну життєву силу. Випити з озера Чи міг хто завгодно, леви ділилися з усіма порівну, не залишаючи нічого тільки для себе. Ще не відбулася подія ...

Молодий, нечувано самозакоханий правитель клану крокодилів Краггер, виступив з вимогою про надання його родичам виняткового права на використання джерела сили. На що леви, природно, піти не могли, адже якщо розподіляти енергію нерівномірно, можна порушити сформований століттями баланс. Ось так і пройшли на давню землю Чіми прикрощі та розруха. Початком для бійні стало звинувачення Краггера щодо левів, мовляв саме вони винні в загибелі його батьків. Конфлікт росте і посилюється, спокійне життя в Чіме в підвішеному стані.

Що таке Чи

Це надпотужний джерело як енергії для всілякого обладнання та пристосувань, так і першоджерело життєвої сили. В озері Чи міститься вся природна міць стихій здатна, при правильному використанні, вивільняти нескінченну кількість енергії.

На початку, зосередження сили виглядає як звичайна вода, що тече в річку Кавор з однойменної гори. Міць джерела в даний момент ще не повністю розкрита і досить пасивна. Але, ось вона досягає мети свого переміщення - священного джерела, колодязя Ч, що охороняється кланом лева, і змішуючись з природними мінералами в цьому місці, утворює священні яскраво-сині сфери-Чі. Це дозволяє зберігати і транспортувати священну енергію, чим і користуються всі мешканці Чіми. Ці то сфери і живлять своєю енергією величезну кількість пристосувань і механізмів, що застосовуються тваринами в повсякденному житті.

Транспорт жителів Чіми, мініфігурки

Країна Чима - досить велика держава, перетнути його пішки, та ще задачка, потрібно багато часу, щоб осилити такий шлях, не маючи транспортного засобу. Але тут, на допомогу звірам приходять їх незамінні чімацікли - колісниці з прикріпленими до них висіченими у вигляді коліс камінням. Ці брили колись відвалилися від священних відрогів гори Кавор і володіють небаченими властивостями. Колеса беруть енергію прямо з природного оточення, адже вони теж частина природи і повністю залежать від неї.

Поки ще не почалися сварки між кланами, в королівстві Чима частенько влаштовувалися спортивні змагання - гонки на чімаціклах, переможець яких вшановували як неперевершений гонщик, герой.

Зброя Чіми, фігурки

Для ведення успішних, кривавих бойових дій, просто необхідна наявність потужного, непереможного зброї. Кожен з воюючих кланів вніс свою посильну лепту в розробку нових, ще більш смертельних варіантів озброєння.

Всілякі мечі та арбалети, списи і алебарди, начинені енергією Чи обладунки та зброю - все це вкупі зможе завдати непоправної шкоди будь-якому нині живе. Зі змінним успіхом застосовується у війні тварин кланів.

Мініфігурка лего чим купити в нашому магазині - простіше простого, зробіть собі і своєму малюкові приємне. Завжди в наявності максимальну кількість доступного функціоналу, найвища якість матеріалів і збірки, тільки перевірені виробники.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Львів, вул. Шпитальна 22 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44