Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

FUNKO POP

фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Вінілові фігурки Funko Pop - оригінальні іграшки улюблених персонажів

Фігурки Funko Pop - це оригінальні іграшки, які стали популярними серед дітей, так і серед дорослих. Поява цього бренду має свою передісторію. 1998 року американський дизайнер Майк Беккер, натхненний атмосферою атрибутів у стилі ретро, ​​вирішив випустити колекцію кумедних іграшок. Їхня головна відмінність полягала в непропорційній формі фігурки - дуже великій голові на тлі маленького тулуба.

Перші партії фігурок Фанко Поп не здобули великого успіху і не стали популярними серед покупців. І тільки після 2005 року, коли збиткове виробництво було продано колекціонеру Браяну Маріотті, ідея з продажем химерних вінілових фігурок отримала бажаний обіг.

Перші серйозні продажі почалися після укладання контракту з такими відомими світовими корпораціями, як DreamWorks, Disney, DC, Marvel, Hasbro, Lucasfilm та багатьма іншими. З того часу ігрові фігурки Funko Pop почали випускати ліцензованими партіями. Статуетки зображали персонажів відомих кінокартин, мультфільмів, коміксів, серіалів. Нинішні активи компанії становлять 700 млн доларів. Кожен фанат іграшок Funko Pop мріє потрапити до головного офісу Браяна Маріотті, що у Вашингтоні.

Особливості іграшок Funko Pop

Замовити фігурки Funko Pop Retromagaz можна у різних серіях та комплектах. Колекційні фігурки Funko Pop присвячені головним героям культових стрічок. Однак це не всі особливості іграшок, завдяки яким вони стали популярними серед дітей та дорослих. Серед інших їх виділяє таке:

  • Висота більш ніж 10 см та безпечний вініловий матеріал, завдяки чому вони безпечні для дітей, не бояться падінь, стійкі до перепадів температур.
  • Відомий стиль тибі, який відрізняється яскравим та оригінальним стилем виконання.
  • Іграшки точно передають риси відомих героїв, дух каваї передає добродушність і комічність навіть негативних персонажів.

Цікавим є той факт, що на виготовлення лише однієї іграшки потрібно не менше 2 місяців. Розробка прототипу та промальовування всіх деталей – це тривалий процес, який проводиться під високим контролем якості.

Різні серії фігурок – захопливий світ кавайних іграшок

Химерні великі фігурки, які так полюбилися аудиторії, вражають своєю різноманітністю. У продажу активно користуються попитом фігурки героїв фільмів про Гаррі Поттера, зіркової саги Star wars, а Фанко попаніме давно вже зайнято окрему нішу і завоювало серця шанувальників даного жанру.

Фанко Поп Star Wars - серія іграшок, яка включає фігурки таких героїв, як Чубакка, Мандалорець та інші. Кіновсесвіт Марвел представлений фігурками Funko Pop Marvel в образах таких героїв, як Флеш та інших. Фанко Поп Фортнайт також представлена ​​в образі Лицаря Омеги та інших. Для шанувальників культових кінокартин також доступні такі варіанти: Фанко Поп Марвел, Фанко Поп Фортнайт, Фанко Поп Месники.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44