10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

DUPLO

Ціна

39
129
ок
Розділ

Захоплюючі світ lego duplo - цікавий всім

Іграшкова серія duplo стала доступна широким масам користувачів у всьому світі більше чотирьох десятків років тому, відразу ж після появи на ринку - завоювала серця і уми підростаючих геніїв і будівельників.

Необхідність для випуску саме такої серії назрівала дуже давно, адже перші вироблені конструктори лего складалися з дуже дрібних, з гострими кутами, деталей, здатних завдати шкоди необережному малюкові. А інтерес, навіть у найменших дітей, до цього виду розваги був величезний. Навіть 10ти місячні крихти, вже тягнули рученята, намагаючись побудувати або зібрати замок. Часто ці спроби закінчувалися проковтуванням дрібних частин, ранами на шкірному покриві малюків. Тут то виробники ж іграшки і вирішили налагодити випуск конструктора, нездатного наносити будь-якої шкоди, навіть найменшому будівельнику.

Фігурки, будівельні елементи, аксесуари lego duplo майже у вісім разів більше розміром, ніж стандартні лего-набори. Це і робить їх безпечними для будь-якого маленького чоловічка, навіть якщо йому ще немає й року. Крім того, збільшені в розмірах деталі конструктора більш зручні малюкам, у яких поки ще не дуже вправні, слухняні пальчики.

Всі частини і персонажі гри мають дуже яскраву, привабливу для діточок забарвлення, вони з радістю починають грати, як тільки отримують доступ до конструктора. Глибока колірна гамма гри, дозволити дитині набагато швидше освоїтися з різними кольорами, запам'ятати їх назви, що само по собі важливо. Кубики, фігури, аксесуари lego duplo вельми приємні на дотик, просто скріплюються один з одним, тому навіть недосвідчений карапуз легко впорається з ними, зможе проявити повністю свої здібності до творення, будівництва.

lego duplo мініфігурка і конструктор - це цілий величезний світ, присутні в ньому комічні чоловічки, дивні і прекрасні тварини, меблі та машинки - це придумано генієм творця, для виховання підростаючого покоління.

Все перераховане вище, зробило даний продукт цікавим не тільки для самих маленьких покупців, якщо фігурка лего дупло купити для старшого покоління, то ви здивуєтеся наскільки підліток зацікавиться процесом збирання, будівництва, творення.

Лего duplo - кому дати ще

Як вже говорилося вище, серія цих конструкторів вельми універсальна, можна підібрати комплектацію, яка стане цікава для діточок будь-якої статі. Адже в серії існують як конструктори, створені спеціально для хлопчаків, так і набори цікаві тільки дівчаткам. Крім того, випускаються комплекти унісекс, які підходять всім, без винятку дітям.

Прекрасний світ конструкторів duplo лего, дозволить маленьким людям розвинути дрібну моторику, познайомитися з колірними відмінностями, розвиває політ фантазії, дає деякі поняття про закони фізичного взаємодії, стимулює становлення творчої особистості, вчить все робити за наміченим планом.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Одеса, вул. Пушкінська, 35 Львів, вул. Герцена, 8

Соціальні мережі