Каталог товарів
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Приставки Dandy

На початку 90-х років минулого століття ринок СНД заповнили різноманітні, до того часу невідомі забави та іграшки. Приставка Dendy стала мрією мільйонів хлопців нашої країни. Так чого таїти, для дорослих битиметься з кимось на такий консолі доставляло чимале задоволення. Чоловіче населення (як підростаюче, так і вже подорослішали) прилипали до екранів телевізорів, з джойстиками в руках для перемоги над віртуальними лиходіями.

Легендарна приставка Денді повертається

Як відомо, ця платформа є тайванської копією продукту всесвітньо відомого бренду Nintendo, яка прийшла в ігрову сферу в 1983 році. Тут вся начинка і змінний картридж є розробками точних японських технологій.

Багато хто впевнений, що вона давно вже відійшла в минуле. Це зовсім не так !. У наш час 8-бітове пристрій знову набуває більшої популярності в Україні. Купити Денді ви можете в нашому фірмовому магазині для геймерів.

Купіть приставку Денді і отримаєте відмінні фішки

Сучасні комп'ютерні та мобільні плейгейми роблять упор на яскравості і реалістичності зображення. При цьому часом сценарій йде на задній план. Під час царювання 8-бітних пристроїв, виробники концентрувалися на цікавому і захоплюючому сюжеті. Внаслідок цього багатьом сучасним дітям ретроігрушкі подобаються набагато більше, ніж останні геймерские новинки. Фільтр нашого каталогу допоможе вам купити ігрову приставку Денді, яка підійде по всіх параметрах.

Корисні відмінні риси

Ці платформи мають деякі особливості, яких немає у звичайного комп'ютера:

  • існує можливість парної гри. Набагато цікавіше рубатися з одним, сидячи з ним в одній кімнаті;
  • можна додавати унікальний світловий пістолет для стрільби по екрану в різноманітні мішені;
  • легке підключення майже до будь-якого телевізора, плюс простота в експлуатації;
  • можна повністю зануриться в ігровий світ і не відволікатися на мандрування по інтернету або соціальним мережам;
  • сприяє розвитку логічного мислення, реакції та дрібної моторики пальчиків.

Портативна приставка Денді

Особливою популярністю користуються переносні видеоприставки, які володіють автономним джерелом живлення. Вони являють собою невеликий блок, з контролером і рідкокристалічним дисплеєм. Вбудований акумулятор з легкістю заряджається від мережі. Його головною перевагою є компактні габарити, завдяки чому іграшку можна брати з собою і захоплююче проводити дозвілля в будь-якому зручному місці. Також цю консоль можна підключати до монітора, як стаціонарного пристрою.

Три типу ігрових консолей Dendy:

  1. Офіційний. Якраз ці платформи зараз продаються на ігровому ринку. Інші варіанти вважаються неформатними і клонованими.
  2. З класичним корпусом. Виглядають вони як в 90-е, а в комплекті мають пістолет для стріляна в ціль.
  3. У сучасному виконанні. За технічними параметрами, вони залишаються такими ж, як попередники, але виграють в плані дизайну. Вдосконалений стильний корпус, вбудовані ігри (від 60 до 150) і оригінально оформлена упаковка, відповідно до тематики, повністю доповнюють їх образ.

Придбати Денді можна в маркеті справжніх геймерів Retromagaz. Для цього зателефонуйте нам за номерами телефонів, які ви побачите на нашому сайті. Наші кваліфіковані завжди готові допомогти визначиться з варіантом. Проконсультують по будь-якого варіанту, обраного вами товару і оперативно оформлять замовлення.

Для вашої зручності ми працюємо не тільки в будні, а й вихідні дні. Доставка здійснюється по всій території України. Якщо ви живете в Києві, Львові чи Одесі - запрошуємо відвідати наші фірмові магазини, розташовані в цих містах.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44