Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

Мініфігурки ЛЕГО Сіті, Виробник Lego

фільтр

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Чарівні світи LEGO City

Найбільш популярною, затребуваною в середовищі споживачів, є саме ця серія популярних персонажів лего. Багато мільйонів палких прихильників іграшки чекають нових, якісних поповнень власних колекцій.

Що таке сіті лего?

Використовуючи широкий асортимент входять до складу конструктора частин, можна збирати, постійно модернізувати, прикрашати і розширювати свій лего-місто. У цьому іграшковому місці малюк розмістить всі необхідні служби: рятувальники, поліція і пожежники. Будь-який набір містить безліч різних фігурок, здатних ускладнити, зробити більш цікавим і цікавим ігровий процес.

У цьому, 2018 році, стала доступна арктична серія лего сіті, в ній хлопцям пропонується ознайомитися, зануритися самостійно в захоплюючий світ життя на крайній півночі, там, де побувати на власні очі вони зможуть навряд чи. Пора спорядити нову експедицію, відвідати північний лего місто.

Для кого цікавий конструктор лего сіті

Конструктор, і сама лего сіті мініфігурка, будуть вельми цікаві як представникам мужнього статі, так і прекрасній половині людства, і не тільки дітям. Адже батьки теж можуть захопитися, розважаючи власне чадо, цієї захоплюючої, без перебільшень, грою. Хлопчикам, природно, більш будуть цікаві присутні в лего сіті у множині, всілякі технічні пристрої і аксесуари. Для дівчаток же знайдеться не менш цікаві і барвисті персонажі лего сіті.

Чому зможе навчити конструктор

Ваш малюк, займаючись конструюванням власного мегаполісу, зможе навчитися в процесі цієї гри дуже багато чому. Адже це не просто приємне проведення часу - це цілий комплекс заходів, спрямованих на різнобічний розвиток дитини. Задумайтесь, чи зможе ваш син придбати деяку посидючість і уважність, збираючи місто, і керуючи його службами - природно. Чи отримає малюк уявлення про ощадливість - безсумнівно. Чи буде розвиватися його абстрактне мислення - ще як! Ці, а також, інші можливості дарує нам чарівне царство лего конструкторів.

Не дарма ці іграшки користуються такою повагою і любов'ю малюків усього світу, адже це не тільки корисно і пізнавально, як і будь-яка інша гра, лего - це просто дуже цікаво і весело.

Безпека - це першочергово

Варто зауважити, що деякі недобросовісні виробники, стали копіювати зовнішній вигляд фігурок і аксесуарів серії LEGO City, щоб долучитися до отримання досить хорошою вигоди. Вони реалізують свої підробки за викидними, сильно заниженими розцінками, що відразу говорить про те, що матеріали, використані при випуску цієї продукції, далекі від оригіналу. Такі іграшки, замість того, щоб допомогти дитині, можуть йому нашкодити. Адже фальсифікатори чи займаються перевіркою власної продукції на безпеку, не токсичність. Будьте уважні - краще купити мініфігурки LEGO City в Києві, заплативши за якість, ніж заощадити і отримати проблему в сім'ї.
Charivni svity LEGO City

 

Соціальні мережі

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка 42 Київ, просп. Степана Бандери 16/6 Київ, вул. Дніпровська набережна 20 Київ, просп. Броварський 29а Львів, вул. Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Львів, вул. Шпитальна 22 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44