10:00 - 21:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

Ігри для Sega Mega Drive

фільтр

Гра Stargate RMC Mega Drive
0

89 ₴

очікується

Гра Sonic 3D Blast RMC Mega Drive
0

89 ₴

очікується

Гра Batman RMC Mega Drive
0

79 ₴

очікується

Супер-знижки за підпискою

Наші підписники в курсі всіх найвигідніших пропозицій. Підписуйся лише на те, що тобі цікаво та купуй за супер-ціною!

підписатись

Гра сег мега драйв

Картриджі для ігрової приставки sega мега драйв дозволять вам битися на незліченну кількість приголомшливих ігор. Будь-якому геймеру, напевно хоч раз доводилося грати в улюблені ігри на 16-ти бітної приставки сега, і просто неможливо забути ті прекрасні моменти. Адже простенький на вигляд прилад, дозволяв повністю зануритися в світ чарівного ігрового процесу.

Замислюєтеся, чи варто показати новому поколінню як ви грали в 90-е? вам досить sega mega drive гра купити і зануритися знову з світ зміненої реальності sega. Нашим діткам не зрозуміти цього, живуть під час засилля ігор комп'ютерних, чого гріха таїти - досить цікавих і яскравих, люди не зможуть зрозуміти душевності, простий краси і доброти ігор кінця минулого століття.

Тепер вам доступні якісні, повністю відповідають оригінальним, випущеним в 90-е, ігрові картриджі для приставок сега мега драйв. Ще ці приставки відомі під назвою сега генезис. У нашому інтернет-магазині ви зможете sega mega drive картридж купити дуже просто, зробивши тільки кілька кліків. І за досить невелику суму знову зануритися в приголомшливий світ, створюваний приставкою, в будь-який час, за власним бажанням.

Короткий екскурс історії - sega genesis

Геймерська платформа з'явилася на сході, розробки даного напрямку проводилися однойменної з грою компанією SEGA. Сама приставка була реалізована на процесора 16ті біт, Моторола. Японські гравці, отримали можливість першими зануритися в чудесним світ сьогі, вітчизняні ж геймери, як, втім, і жителі інших країн, змогли підключитися до ігрового процесу тільки до кінця 90-го року.

Ні, напевно, більш відомого, більш впізнаваного розважального пристрою, ніж ця ігрова приставка. Її назва стала вже прозивним, для незліченної безлічі людей старшого покоління.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

10:00 - 21:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44

Соціальні мережі