Каталог товарів
Відміна
0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

   

Всього

---

   
 

КАБЕЛІ ТА ПЕРЕХІДНИКИ Ноутбуки та ПК

Показати все 20

Ігри для ПК Ноутбуки та ПК

Показати все 3

Ноутбуки Ноутбуки та ПК

Показати все 1

Часті запитання

- Вкладиші (маленькі навушники, що вкладаються у вушну раковину), повнорозмірні навушники (у таких навушників мінімальна відстань від динаміка до вуха, у них надійна звукоізоляція, часто вони досить важкі, але це компенсується м'яким узголів'ям), накладні навушники (кріпляться на вухах, притискаючись до нього амбушурами, звук якісний, але навушники розташовуються на відстані від вуха, від чого доводиться підвищувати гучність) та внутрішньоканальні навушники (фіксуються на вушному каналі, що дає хороший звук та ізоляцію, але може викликати дискомфорт. Частіше використовується з телефонами).

- Для гри краще вибирати великі навушники. У вкладишів часто не найкращий звук, і проблеми зі звукоізоляцією. Також у маленьких навушників не завжди довгий провід, що заважає комфортній грі.

- Часто ігрові клавіатури механічні (вони довговічні та в них висока швидкість відгуку), так само на них є підсвічування для зручності гри (підсвічування можна налаштовувати на певні кнопки, щоб швидше їх знайти) і додаткові кнопки, що настроюються.

- Найкраще брати мишу якомога легше.

- У цьому питанні все індивідуально. Але є кілька моментів: не беріть глянсове покриття, якщо у Вас руки сильно потіють. Також глянець сильно забруднюється. І навпаки, якщо у Вас дуже сухі руки, то матове покриття може ковзати для Вас. Для обох варіантів найкраще брати мишку з шорсткого ПБТ пластику.

 

Соціальні мережі

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул Ігоря Білозіра 8 (колишня Герцена 8) Одеса, вул. Мала Арнаутська 44 Київ, Проспект Степана Бандери 16/6