09:00 - 20:00

без вихідних

0 800 33 41 45

дзвони безкоштовно

Каталог товарів

Емулятори Консолі Інше

Показати все 129

Аксесуари Консолі Інше

Показати все 47

Ігри Консолі Інше

Показати все 10

Часті запитання

- Яка різниця між портативними консолями та стаціонарними?

- Портативна консоль - це консоль, яку Ви можете брати з собою і грати де завгодно. Вона не потребує обов'язкового підключення до телевізора. А стаціонарна - це консоль, яку обов'язково потрібно підключити до телевізора, без нього в консоль не пограєш.

- Стаціонарні консолі потрібно заряджати?

- Більшість стаціонарних консолей заряджаються від мережі. Але деякі консолі можуть вимагати заряджання від батарейок. Перед покупкою обов'язково ознайомтеся з інформацією товару.

- Консоль Брелок Тетріс робочий? Чи можна на ньому грати?

- Так, брелок це повністю робочий тетріс, але зменшений. Ви можете на ньому грати!)

- Що таке тамагочі?

- Тамагочі - це віртуальний домашній вихованець якого Вам потрібно доглядати.

- Чи можна зберігати прогрес в іграх на таких консолях?

- Все залежить від консолі. На деяких можна. Якщо Вам сподобалася консоль, почитайте опис до неї. У ньому буде вся інформація!)

Портативна ігрова приставка – Грай де завгодно!

Портативна приставка – вірний друг і супутник будь-якого завзятого геймера. Портативна консоль здатна подарувати ігровий досвід геймеру в будь-якому місці і не важливо, їде він в метро на роботу, або летить на відпочинок. Завдяки своїм невеликим габаритам така приставка відмінно поміщається в нагрудну сумку. Це дозволяє продовжити ігровий процес в будь-якому місці та в будь-який час.

Портативна ігрова консоль – це цілий рух зі своїми бестселерами та хітами. Попри те, що більшість великих компаній вже відмовилися від просування даної ніші та своїх продуктів в ній, такий мастодонт як Нінтендо продовжує розвивати цю нішу.

Крім портативних консолей нових поколінь, що пропонують гравцям новий ігровий досвід є також консолі, покликані занурити гравця в дитинство, або дати йому можливість випробувати емоції – які в юнацтві так і не вдалося випробувати.

Для того, щоб надолужити згаяне і зіграти в проекти, які не були портовані – ви можете придбати консоль-емулятор, і насолодитися усіма принадами геймінгу старої школи.

Якими бувають портативні консолі

Портативні консолі в першу чергу можна розділити на нові та емулятори. Новими консолями в портативному сегменті в наші дні займається тільки компанія Нінтендо, пропонуючи своїм фанатам максимальний комфорт і всебічний досвід користувача. Що ж стосується емуляторів, то в каталозі нашого інтернет-магазину Retromagaz ви можете знайти:

  • Емулятори Сега

  • Емулятори Денді

  • Тетріс

Купуючи емулятор старої консолі ви можете забути про проблеми, якими страждала оригінальна приставка. Завдяки розвитку цифрових технологій фізичні емулятори у багато разів перевершують своїх попередників, а завдяки солідному обсягу вбудованої пам'яті – в порівнянні зі своїми прабатьками – вміщують всю ігрову бібліотеку своїх прототипів.

Крім того, завдяки розвитку технологій ви можете придбати портативний емулятор, виконаний в одній з топових забарвлень. На вибір є як цілком стандартні колірні рішення, так і максимально яскраві для тих, хто хоче заявити світу про свою неординарність.

Переваги портативних ігрових приставок

Як ми та казали раніше, портативні приставки – це можливість отримати різний досвід користувача незалежно від того де ви знаходитесь. Портативні емулятори легендарних приставок можуть подарувати вам нові емоції або повернути назад в дитинство, при цьому не доставляючи ніяких незручностей.

До переваг портативних емуляторів можна віднести:

  • Відсутність проблем, які були звичайною справою для їх попередників

  • Можливість зіграти в усі ігри, що вийшли на консолі, додані в емулятор

  • Неймовірна портативність

  • Зручність використання

  • Можливість виділитися

Завдяки згуртованій роботі програмістів і дизайнерів ви можете придбати портативні консолі та емулятори в будь-яких оформленнях, що робить їх не тільки вірним супутником геймера, але і відмінним аксесуаром.

Якщо ви давно хотіли познайомитися з легендарними проектами – в які вам так і не вдалося зіграти, або ви хочете віддатися ностальгії за дитинством – придбання портативної консолі-емулятора стане для вас кращим рішенням.

Адреса

ул. Ивана Франко, 42

Графік роботи

10:00 -21:00 без выходных

Call center

0 800 33 41 45
Особистий кабінет

Графік роботи

09:00 - 20:00 без вихідних

Телефони

0 800 33 41 45

Магазини

Київ, вул. Івана Франка, 42 Львів, вул. Герцена, 8 Одеса, вул. Мала Арнаутська 44

Соціальні мережі